ОТРИМАЙ СВОГО ПЕРСОНАЛЬНОГО МЕНЕДЖЕРА – ВСТУП 2023

КФК

ЮРИДИЧНА АДРЕСА

ВСП Криворізький фаховий коледж ДУЕТ
проспект Поштовий, 64
м. Кривий Ріг, Україна
Тел: (098)-360-36-12
kfk.duet.edu.ua@gmail.com

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

ВСП Криворізький фаховий коледж ДУЕТ
вул. Федора Караманиць, 37а (Ватутіна)

м. Кривий Ріг
Тел. (096)-381-53-64
vstup.kfkduet@gmail.com

Криворізький фаховий коледж - це відокремлений структурний підрозділ Державного університету економіки і технологій, який проводить свою освітню діяльність починаючи з 1962 року. Нині коледж має І рівень акредитації та ступінь вищого навчального закладу.

До вступу запрошуються випускники 9 та 11 класів для отримання диплому молодшого спеціаліста з таких фахових напрямків: Фінанси і кредит, Бухгалтерський облік, Товарознавство та комерційна діяльність, Виробництво харчової продукції, Бібліотечна та архівна справа. Всі студенти навчаються на денному відділенні за державним замовленням.

Коледж має гарну матеріально-технічну базу, яка дозволяє проводити висококваліфіковану підготовку майбутніх фахівців. Для практичних занять обладнані стилізовані лабораторії та кабінети для кожної спеціальності, оснащене новими персональними комп’ютерами відділення фінансистів та бухгалтерів. Також в структурі навчального закладу велика бібліотека з читальним залом, спортивний та тренажерний зали, гуртожиток.

Добре організовано дозвілля студентів, які можуть відвідувати гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції, клуби прикладного мистецтва.

ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Про сайт Конфіденційність Доступність Cookies
Copyright 2023 ©