Навчально-виховний процес і наукову діяльність кафедри забезпечує колектив висококваліфікованих викладачів, велика частина з яких, мають вчені ступені доктора, кандидата технічних наук, практичний досвід роботи в гірничо-металургійній галузі, а також високий науковий потенціал.

Більшість занять проходять в сучасних комп’ютерних і мультимедійних класах.

Особлива увага приділяється вивченню комплексу сучасних дисциплін серед яких: основи автоматизованого проектування; комп’ютеризація інженерних розрахунків; основи промислової робототехніки в галузі та ін.

При вивченні профільних дисциплін та проведення наукових досліджень кафедра використовує сучасні навчально-наукові лабораторії, які оснащені різноманітним діючим обладнанням та пристроями.

“Металургійне обладнання” – універсальна спеціальність! Інженери-механіки займаються обслуговуванням машин і механізмів, їх ремонтом, відповідають за якість і ефективність роботи обладнання. Одним з головних завдань є впрова­дження нової техніки, тому в процесі навчання наші студенти знайомляться з су­часними тенденціями в галузі вдосконалення механічного устаткування і кращи­ми зразками техніки.

Актуальність спеціальності підт­верджується збіль­шенням кількості місць для навчання за кошти державного бюджету, при загальній тенденції на їх зменшення. Значний попит на ринку праці дозволяє нашим випускникам працевлапгговуватись у галузях, пов’язаних із створенням та експлуатацією технологічного та транспортного обладнання, як у виробничий сфері, так і в проектно-конструкторських, наукових і навчальних закладах.

Випускники КМІ найбільш затре­бувані на таких підприємствах, як: ПАТ «Південний ГЗК», «Північний ГЗК», КРМЗ, «Центральний ГЗК», «Інгулецький ГЗК», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ВАТ «НДПІ Механобрчермет», ДП ДПІ «Кривбаспроект».

Про сайт Конфіденційність Доступність Cookies
Copyright 2020 ©