Вступ на базі коледжу (технікуму)

Дорожня карта вступника

мол.спец

В Державному університеті економіки і технологій освітній ступень бакалавра на основі отриманого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітнього ступеня молодшого бакалавра, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра можна отримати за спеціальностями:

Етапи вступної компанії

Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування вступників на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі ОКР «Молодший спеціаліст», ОПС «Фаховий молодший бакалавр», ОС «Молодший бакалавр»

Етапи вступної компанії Терміни
Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів

з 01 липня

Прийом заяв та документів вступників

з 29 липня до 18:00 23 серпня

Оприлюднення списків осіб, рекомендованих до зарахування за результатами національного мультипредметноготеста (або ЗНО) з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням) не пізніше   2 вересня
Виконання вимог до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18.00 07 вересня
Зарахування вступників за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням) 09 вересня
Зарахування вступників за кошти фізичних та/або юридичних осіб не пізніше 30 вересня

ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ АБІТУРІЄНТ МАЄ ПОДАТИ ДО ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ НАСТУПНІ ДОКУМЕНТИ:

1. Документ про освіту з додатком (оригінал)
  2. Сертифікат ЗНО (оригінал)
  3. Паспорт з ІПН (копія)
  4. Приписне свідоцтво (копія)
  5. Довідка про реєстрацію місця проживання (якщо в наявності ID – карта).
  6. Фото 3х4 - 4 шт.
  7. Комплект вступника (папка-швидкозшивач (паперова), папка на зав’язках, конверт А5 – 2 шт., файл) можна придбати в університеті

Для вступників, які потребують поселення у гуртожиток, надання місць у гуртожитку гарантовано. Умови проживання відповідають санітарно-гігієнічним нормам. Місця у гуртожитку вступникам надаються на підставі поданої заяви у Приймальну (відбіркову) комісію.

Приймальна комісія розташована в навчальному корпусі №1 Державного університету економіки і технологій:

площа Визволення, 2
м. Кривий Ріг
Тел. (098) 207-36-48
        (067) 595-90-45
ел. пошта vstup.duet@gmail.com

АДРЕСА: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери