Вступ на базі коледжу (технікуму)

В Державному університеті економіки і технологій освітній ступень бакалавра на основі отриманого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітнього ступеня молодшого бакалавра, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра можна отримати за спеціальностями:

ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ АБІТУРІЄНТ МАЄ ПОДАТИ ДО ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ НАСТУПНІ ДОКУМЕНТИ:

1. Документ про освіту з додатком (оригінал)
  2. Сертифікат ЗНО (оригінал)
  3. Паспорт з ІПН (копія)
  4. Приписне свідоцтво (копія)
  5. Довідка про реєстрацію місця проживання (якщо в наявності ID – карта).
  6. Фото 3х4 - 4 шт.
  7. Комплект вступника (папка-швидкозшивач (паперова), папка на зав’язках, конверт А5 – 2 шт., файл) можна придбати в університеті

Для вступників, які потребують поселення у гуртожиток, надання місць у гуртожитку гарантовано. Умови проживання відповідають санітарно-гігієнічним нормам. Місця у гуртожитку вступникам надаються на підставі поданої заяви у Приймальну (відбіркову) комісію.

Приймальна комісія розташована в навчальному корпусі №1 Державного університету економіки і технологій:

площа Визволення, 2
м. Кривий Ріг