Металургія – це сучасний, багатогранний, перспективний напрямок, що постійно вдосконалюється, в якому є можливість реалізувати свої таланти і здібності. Металурги – це люди, від яких в першу чергу залежить все ви­робництво на будь-якому металургійному та машинобудівному заводі. Секрети виготовлення і обробки металів – одна з найстародавніших професій, яку людство опановувало в давні часи. На сьогодні метал використовується для виготовлення різноманітних товарів, приладів та устаткування. Виробництво металів – це галузь, яка забезпе­чує найбільший відсоток валютних надходжень в Україну і постійно потребує фахівців у даній галузі.

Студенти спеціалізації «Металургія чорних металів» вивчають організацію та проведення технології доменної плавки: експлуатацію та контроль технологічних процесів доменної печі, операції з підготовки та випу­ску чавуну й шлаку на ливарному дворі, розливку передільного та ливарного чавуну на дільниці розливу. Організацію та здійснення технології конверторної та мартенівської плавки. Організацію та контроль позапічної обробки сталі, розливку сталі в виливниці та на машині безперервного лиття заготівки на розливній дільниці. Роз­робку та відвантаження конверторного шлаку на шлаковій дільниці.

Студенти спеціалізації «Обробка металів тиском» вивчають: конструювання валків і штампів; проектування технологічних процесів; використання інформаційних технологій. Набувають навичок зі створення систем авто­матизованого проектування технологічних процесів і устаткування (САПР); керувати виробництвом на будь – якому рівні. Обробка металів тиском у XXI столітті це – складні математичні моделі, які дозволяють управляти плином металу, розробляти нові процеси і оптимізувати їх; системи автоматизованого проектування та автомати­зовані системи управління; попит на фахівців з обробки металів тиском сьогодні вже перевищив пропозицію.

Про сайт Конфіденційність Доступність Cookies
Copyright 2020 ©