ОТРИМАЙ СВОГО ПЕРСОНАЛЬНОГО МЕНЕДЖЕРА – ВСТУП 2022

ІТ галузь швидко розвивається й постійно потребує кадрів. Нижче показано зростання світової потреби у фахівцях у різних ІТ галузях:

ІТ спеціальність абсолютно конвертована у світі. Аби бути конкурентними наші студенти на всіх курсах вивчають англійську мову. Україна займає провідні позиції у світі з оутсорсінгу (роботі на зовнішні ринки).

Потреба у програмістах зростає у два рази кожні 4 роки

Робота в ІТ гарно оплачується. Тут завжди є вакансії. Кар’єрне зростання відбувається дуже швидко. Фах інтернаціональний.

Ви завжди можете подивитися вакансії й вимоги на сайтах роботодавців. Наприклад ось тут https://www.work.ua/jobs-python/ .

Це пошук програмістів, що володіють мовою Python, яка у нас є базовою. Ви бачите, що компанії готові брати навіть студентів (зазвичай там завжди є такі вакансії).

Чому варто навчатися саме у нас? Ми готуємо WEB програмістів, що володіють мовами прогрaмування Python, JawaScript та інструментами розробки. Цей вибір відповідає найбільшим вимогам ринку й дозволяє за 3-4 роки підготувати програміста з нуля до практичної роботи. Ми даємо ґрунтовні знання й необхідні практичні навички. Вас навчатимуть практикуючі програмісти. Нашим завданням є ваша здатність вже після 3-го курсу знайти першу роботу за фахом.

Детально з нашою бакалаврською програмою й нашим баченням підготовки програмітів ви можете познайомитися ось тут Computer Science — 122.

Ви зможете практикуватися у ІТ компаніях у Кривому Розі. У цих компаніях працюють наші учні й колеги. Ми консультувалися з ними, коли складали нашу програму і включили до неї курси, які їх цікавлять. Тому вони із задоволенням вас приймуть. Їм також потрібні гарні програмісти. Ви також зможете самостійно обрати місце проходження практики. Конкретні пропозиції ми дамо за півроку до практики. ІТ бізнес швидко розвивається й змінюється.

У нас нема формального розподілу випускників. Але ми першочергово зацікавлені в успішній кар’єрі наших випускників. Тому ми так склали нашу програму й так організовуємо навчальний процес щоб з третього курсу ви почали працювати над реальними проектами й почали працювати у наших партнерів й роботодавців. Формально розподілом й працевлаштуванням ми не займаємось.

Ви можете продовжити навчання у магістратурі нашого університету, або будь-якого іншого ВНЗ України. Ви також можете продовжити навчання в університетах Європи. Разом із дипломом ви отримаєте додаток англійською мовою із вашими дисциплінами та балами. Ми приділяємо значну увагу вивченню англійської мови протягом усього навчання. Саме це дозволить вам продовжити навчання за кордоном. Альтернативою навчання за кордоном є програма Подвійний диплом, що реалізовуються в інституті спільно з університетами Польщі. В інституті створюють польсько-український науково-культурний центр. Ми сподіваємося на реалізацію такої програми Подвійний диплом і для спеціальності Комп’ютерні науки.

Ми розпочинаємо підготовку за новою спеціальністю «Комп’ютерні науки» і ви будете нашими першими випускниками. Але з 2000 року ми готували фахівців за напрямком «Економічна кібернетика» яку ми обгрунтовано вважаємо спорідненою. Зміни у напрямках підготовки в України, їх наближення до міжнародних обумовили вибір нової спеціальності, яка по праву є наступницею спеціальності «Економічна кібернетика». наші випускники працюють і програмістами і економічними аналітиками, займають різні посади, але завжди близькі до ІТ. Серед випускників вже сьогоднішні викладачі кафеди  кандидат технічних наук зі спеціальності Інформаційні технології Дубан Роман та кандидат економічних наук Олена Бондаренко.

Ми звернулися із проханням до наших випускників оцінити нашу нову бакалаврську програму:

Андрій Ткаченко, працює аналітиком в Amazon.eu HQ

Я вчився на «Економічній Кібернетиці» і дуже рекомендую новостворену на її базі програму «Комп’ютерні Науки». Діапазон можливого застосування результатів цієї програми на практиці надзвичайно широкий: управління базами даних, програмування та розробка технологій для вирішення бізнес-задач, — все це ви можете додати до свого активу, закінчивши «Комп’ютерні Науки». В добу стрімкого розвитку інформаційних технологій більшість підприємств має потребу в спеціалістах, які здатні як аналізувати бізнес, так і працювати з інформаційними системами. Якщо Ви бажаєте стати таким спеціалістом, то програма «Комп’ютерні Науки» — один із способів зробити крок назустріч цьому.

Ольга Савчук (Новікова), програміст у ТОВ «Айсофт Консалтинг», кандидат технічних наук

У 2010 році я отримала ступінь магістра економічної кібернетики у КЕІ КНЕУ. Я навчалася й працювала із командою розробників програми. У 2015 році у Львівській політехніці захистила дисертацію за фахом «Системи та засоби штучного інтелекту». Займаюся програмуванням інтелектуальних систем. Рекомендую вам програму й команду викладачів. Можливо згодом й сама приєднаюся до вашого навчання.

Олексій Довгаль,  фінансовий аналітик у Amazon (Luxemburg)

Я вчився за спеціальністю економічна кібернетика, бо вірив, що саме за комп’ютерними технологіями майбутнє. Останні шість років із задоволенням працюю за фахом. Криворізький економічний має сильну кафедру викладачів, і вже тоді навчальна програма давала гарні прикладні навички. Англійську довелося довчати самостійно вже після здобуття диплома, добре, що тут навчальна програма змінилася.

Ольга Шиман, Head of Recruitment у iLogos

Я закінчила спеціальність Економічна кібернетика у 2007 році. Тут отримала фундаментальні знання зі статистики, математичного аналізу, програмування, глибокі знання з математики. Навчання було дійсно цікавим,адже викладачі добре володіють своїми предметами та можуть налагодити зі студентами дружні, партнерські відносини. Це безперечно сприяє залученню студентів до навчання. Сьогодні я працюю в міжнародній IT компанії. Моя робота пов’язана з персоналом, але забуті знання допомагають краще аналізувати дані, з якими працюю, розуміти та оптимізувати процеси. Також можу впевнено сказати, що зараз дуже цінують в ІТ індустрії спеціалістів з великим багажем математичних та аналітичних знань. Не вистачає нам хороших аналітиків, бізнес- аналітиків. Тому сподіваюсь, що майбутні випускники зможуть поповнити ряди талановитих і перспективних спеціалістів.

Вадим Савчук, програміст в ISoft Consulting

У 2010 році завершив навчання у КЕІ КНЕУ зі ступенем магістра економічної кібернетики. Викладачі кафедри дали досить міцне підгрунття. Навчили не тільки стеку технологій, а й системно мислити, продумувати всі дрібниці при розробці програмного забезпечення. Оскільки технології постійно розвиваються, то аби завжди бути затребуваним, потрібно постійно самовдосконалюватися, а робити це з такою базою набагато легше.

Схематично актуальний набір дисциплін показано ось тут Майндкарта програми підготовки

Серед особливостей навчання. Ви усі 4 роки вивчаєте англійську мову. Ваше вивчення англійської залежить від початкового рівня. Стартові групи мають 4 рівні початкових знань.

Ми є партнерами програми змішаного навчання Prometheus.org.ua використовуємо масові курси у навчанні й зараховуємо пройдені курси.

Ми викладаємо трисеместровий курс з програмування мікроконтролерів Arduino. Це дає вам можливість працювати у сфері інтернету речей, розумної будівлі й робототехніки.

Ви можете паралельно навчатися за програмою змішаного навчання на інших спеціальностях. Наприклад менеджмент чи фінанси, або бухгалтерський облік.

Ви будете навчатися серед студентів, що опановують економічні спеціальності і такі знайомства й досвід спілкування в середовищі економістів вам знадобляться у кар’єрі

Образно вашу програму підготовки із комп’ютерних наук ми можемо описати як будівництво будинку

1 семестр — Перші кроки

Вчимося алгоритмічній мові Python, базовим конструкціям, формуємо алгоритмічне мислення. Вміємо перевести задачу в алгоритм, а алгоритм реалізувати на мові програмування та відладити програму. Починаємо вчити дискретну математику. Й заглиблюємося у котлован вищої математики.

2 семестр — Вчимося основам

Робимо інтерфейс користувача (кнопочки, рамочки) й проходимо увесь шлях створення маленької програми. Для цього творимо перший курсовий проект. У стилі аби запрацювало. Опановуємо дискретну математику. Вперше обираємо дві дисципліни на вибір. На свій смак і потребу з чотирьох.

3 семестр — Сворюємо фундамент знань

Алгоритми і структури даних це скарби програміста. Вчимося створювати обєкти й моделювати задачі в UML. Вам доведеться розробити власну обєктну модель задачі у курсовій роботі. І поринаємо у світ баз даних. Без них не буває програмістів. Це фундамент. Від нього залежить чи не перекоситься і чи не потріскається ваша споруда знань.

4 семестр — Зводимо стіни

Потіємо над базами даних. Вивчаємо системний аналіз, аби вміти створювати моделі систем й оперувати бізнес-процесами. Розбираємося з операційними системами. Які маємо, що в них особливого, як налаштувати. Робота важка й складна.

5 семестр — Доводимо стіни до верху

У системному програмуванні вчитеся користуватися ресурсами операційних систем. Комп’ютерні мережі відкривають світ Інтернету. Web програмування на Python закріплюємо JavaScript. А обчислювальна математика це віконце на світлу сторону. Щоб пліснява не заводилась.

6 семестр — Кладемо дах

Прийшов час тонкої роботи. Вчимося технологіям індивідуальної й колективної розробки програм, а особливо вивчаємо інструменти Web розробки. І все це гарно й нудно тестуємо. Щоб не протікало. Прийшов час пожити в хатці. Тобто пора на практику в ІТ компанію. Тепер це й шанс отримати першу роботу. Якщо хатка нічого.

7 семестр — Займемося інтерєром

Ви освоїте технології розробки розподілених та мобільних інформаційних систем. Потурбуємось про питання інформаційної безпеки і займемося такою цікавою справою як імітаційне моделювання.

8 семестр — Впорядкуємо фасад

Нам залишилося дізнатися про секрети корпоративних інформаційних систем. І нам дуже згодяться технології електронної комерції. Адже бізнес йде в Інтернет. Це така гарна доріжка від нашого будиночку у світ.

9 семестр — Дипломуємося і захищамося

Прикрашаємо наш будинок ІТ знань й запрошуємо гостей. На захисті ми покажемо чому ми навчилися і на що ми здатні.

Ви можете порівняти нашу навчальну програму із міжнародними рекомендаціями асоціації комп’ютерних наук

АДРЕСА: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Про сайт Конфіденційність Доступність Cookies
Copyright 2022 ©