Ким ви бачите себе у майбутньому? Успішною людиною? Власником компанії? В рейтингу найбагатших людей світу за версією журналу «Forbes»?

Підприємець 21 ст. повинен мати незалежний креативний підхід, критичне мислення, володіти лідерськими якостями, бути ефективним керівником.

Якщо ви прагнете навчитися правильно вести свій бізнес, вміти адаптуватися до швидких змін в глобальному світі, бути здатними до системного аналізу, щоб досягти максимальних результатів, — вам необхідно обрати спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Це спеціальність, що користується зростаючим попитом на ринку праці, дозволяє реалізувати себе як успішного підприємця, сучасного керівника, креативного стартапера і забезпечити у бізнесі та досягти матеріального добробуту

Фахівець у галузі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності — це управлінець нового покоління, здатний не тільки успішно започаткувати власну справу, а й ефективно працювати в інвестиційно-консалтингових фірмах, на промислових і комерційних підприємствах і організаціях різних форм власності, провідних українських і зарубіжних компаній.

Підприємствам на даний час потрібні молоді спеціалісти, які не лише отримали знання згідно вузьких рамок своєї спеціальності, а й ті, хто отримав цілий спектр ділових та професійних навичок.  Тому, основною конкурентною перевагою спеціальності є вивчення напрямків і специфіки використання сучасних інформаційних технологій в процесі здійснення біржових операцій, формування практичних навичок роботи з об’єктами інтелектуальної власності, що забезпечує ефективну професійну діяльність в різних сферах економіки без додаткового навчання і перепідготовки.

Спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – формування компетенцій з розроблення бізнес-проектів та управління бізнес-процесів, генерування стартапів, започаткування власного бізнесу, як у традиційних так і інноваційних сферах економіки (зокрема, E-business & E-commerce, industry 4.0., online & offline retail….) та роботи на платформах фондових та валютних бірж Forex trading.

Конкурентними перевагами навчання за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» є:

 • отримання престижної освіти, роботи та бути конкурентоспроможним на ринку праці.
 • пройти навчальне та виробниче стажування за кордоном у рамках програми подвійного диплома та Erasmus+;
 • можливість заснувати та компетентно розвивати власний бізнес у сфері виробництва та торгівлі, здійснювати операції на товарних біржах.

Освітній ступінь «бакалавр»:

І курс ІІ курс
Філософія Макроекономіка
Основи економічної науки Господарське право
Вища математика Соціологія
Психологія бізнесу Політологія
Університетська освіта Статистика
Іноземна мова Іноземна мова
Історія української державності Мікроекономіка
Бізнес-Інформатика Бухгалтерський облік
Ділова українська мова Менеджмент
Фізичне виховання Маркетинг
  Фізичне виховання
  Економічний аналіз
ІII курс ІV курс
Цифрова економіка Іноземна мова
Фінанси Операційний менеджмент
Міжнародна економіка Оцінювання вартості бізнесу
Підприємництво Біржова торгівля
Управління ефективністю фірми Е-бізнес
Іноземна мова Товарознавство
Європейська інтеграція Підприємництво у зовнішній діяльності
Обгрунтування господарських рішень і оцінювання ризиків Бізнес-трейдінг
Стратегічне управління Підприємництво у сфері послуг
  Бізнес-діагностика

Освітній ступінь «магістр»:

Обов’язкові:

 • глобальна економіка;
 • соціальна відповідальність;
 • методологія наукових досліджень;
 • управлінські інформаційні системи;
 • іноземна мова професійного спрямування;
 • бізнес-право.

Дисципліни магістерської програми «Управління бізнес-проектами»:

 • Обґрунтування та моніторинг бізнес-проектів
 • Управління змінами у бізнесі
 • Форекс трейдінг
 • Управління кризами та стабільність бізнесу
 • Бізнес прогнозування
 • Корпоративне партнерство

Дисципліни магістерської програми «Підприємництво»:

 • Обґрунтування та моніторинг бізнес-проектів
 • Управління змінами у бізнесі
 • Форекс трейдінг
 • Підприємництво та інновації
 • Економічна безпека бізнесу

Коледж є відокремленим структурним підрозділом ДУЕТ, тому закінчивши його Ви можете продовжити навчання в університеті та отримати диплом бакалавра, а потім і магістра по даній спеціальності.

Майбутні фахівці одержують комплекс знань з циклу дисциплін гуманітарної підготовки (українська та іноземна мови за професійним спрямуванням, правознавство, основи філософських знань, соціологія, культурологія та ін.), математичної, природничо-наукової підготовки (вища математика, основи екології та безпеки товарів народного споживання, політична економія, мікро- та макроекономіка,статистика, інформатика і комп’ютерна техніка та ін.), професійної підготовки (товарознавство, основи стандартизації ,метрології та управління якості, організація і технологія торговельних процесів, обладнання підприємств торгівлі, комерційна діяльність, основи маркетингу, основи менеджменту, основи торговельного підприємництва, економіка торговельного підприємництва, комунікаційна діяльність, бухгалтерський облік, інформаційні системи і технології на підприємстві та ін.).

Більше про коледж за посиланням

Коледж знаходиться за адресою:
м. Кривий Ріг,
вул. Ватутіна,
буд. 37-а

Радько Юрій Олексійович, начальник центру об’єднаних бізнес-послуг ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

 

Радько

Пишаюся, що я був студентом КЕІ і випускником кафедри економіки і стратегії підприємств. Наш інститут широко відомий своєю науковою та виховною діяльністю. Він пройшов довгий і славний шлях розвитку, підготував видатних фахівців для України. З глибокою вдячністю згадую своїх наставників – викладачів кафедри, що мають значні здобутки в підготовці кадрів для розбудови м. Кривого Рогу та всієї України.

АДРЕСА: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com

Генеральні партнери

Про сайт Конфіденційність Доступність Cookies
Copyright 2022 ©