Дні інформації

Бібліотекою Державного університету економіки і технологій  розпочато цикл заходів у форматі Днів інформації.

Першим стартував День інформації для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» за темою: «Організаційно-методологічне забезпечення обліку в умовах використання інформаційних технологій». Здобувачі вищої освіти ДУЕТ мають можливість ознайомитися з тематичною підбіркою літератури, яка представлена з анотаціями і сканованим змістом, що дає можливість виявити цінність кожного джерела при підготовці до занять і виконанні кваліфікаційних робіт.

Ознайомитися з презентацією можна за посиланням.


День інформації «Психологія – актуальний та затребуваний напрям професійної підготовки фахівців» - тематична підбірка літератури для здобувачів вищої освіти ДУЕТ, вивчаючих дисципліни «Історія психології», “Загальна психологія”, «Вікова психологія», “Педагогічна психологія”, «Соціальна психологія», «Психодіагностика». Книги представлені з анотаціями, сканованим змістом, електронними посиланнями, що дає можливість виявити цінність кожного джерела при підготовці до занять і виконанні кваліфікаційних робіт.

Ознайомитися з презентацією можна за посиланням.


День інформації «Маркетинг - як філософія бізнесу» - тематична підбірка літератури для здобувачів вищої освіти ДУЕТ, що вивчають такі дисципліни професіональної підготовки: «Маркетинг промислового підприємства», «Маркетингові дослідження», «Маркетингова товарна політика», «Маркетинговий аудит», «Маркетингові комунікації», «Дизайн реклами і виставкова діяльність». Книги представлені з анотаціями, сканованим змістом, електронними посиланнями, що дає можливість виявити цінність кожного джерела при підготовці до занять і виконанні кваліфікаційних робіт.

Ознайомитися з презентацією можна за посиланням.

Щодо Днів інформації для інших спеціальностей слідкуйте за новинами на сторінці бібліотеки ДУЕТ!

ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Copyright 2023 ©