ОТРИМАЙ СВОГО ПЕРСОНАЛЬНОГО МЕНЕДЖЕРА – ВСТУП 2024

Робота в ІТ сфері завжди відрізнялась стабільністю. І навіть зараз, коли майже кожен сегмент бізнесу переживає важкі часи, технологічна індустрія стійко витримує кризові зміни, продовжує будувати плани на майбутнє та підтримувати українську економіку.

У галузі технологій сьогодні найтрендовішими є: володіння мовою програмування Python; навички роботи з веброзробки, кібербезпеки; навички у галузях хмарних технологій, машинного навчання, тощо. Такі напрямки стануть провідними на ринку праці у найближчому та довгостроковому майбутньому.

kaf_komp_nauk

У цій галузі Україна посідає 4 місце і входить до групи країн із передовим володінням цими навичками. За даними Coursera українці показують майстерність у перелічених навичках на рівні 95%.

Світовий ринок ІТ стрімко зростає. Україна має переваги на ІТ-ринку порівняно з найближчими країнами-конкурентами.

Найбільший ринок праці.

Найбільша кількість випускників з ІТ-спеціалізацією. В Україні в 2-4 рази менше ІТ-спеціалістів на 100 тис. населення, ніж у країнах-конкурентах. Це свідчить про високий потенціал розширення зайнятості в ІТ-сфері через формальну освіту та перекваліфікацію (світчинг).

ІТ спеціальність абсолютно конвертована у світі. Аби бути конкурентними наші студенти на всіх курсах вивчають англійську мову. Україна займає провідні позиції у світі з аутсорсингу (роботі на зовнішні ринки).

Експорт комп’ютерних послуг з України зростає в середньому на 27% щорічно. За 4 роки надходження зросли вдвічі, цей тренд триває. Основними драйверами зростання є США (40% експорту) і Велика Британія (10%).

 

Україна має позитивні оцінки згідно зі спеціалізованими світовими та європейськими рейтингами.

Національна система освіти готує суттєву кількість фахівців для ІТ-галузі*.

94/100 Згідно з Open Data Maturity 2021, Україна задає тренди з відкриття даних, адже посідає 6 місце у Європі.

49 місце За версію WIPO, Україна – серед найбільш інноваційних країн у Global Innovation Index 2021.

11 місце За версією IT Competitiveness Index від Emerging Europe, Україна посідає високе місце у рейтингу ІТ-спроможності серед країн Європи, які розвиваються.

Згідно зі статистичними даними українського IT-бізнесу, незабаром Україна стане одним із головних технологічних центрів у Європі – з розвиненою ІТ-інфраструктурою та можливостями для розвитку міжнародного бізнесу.

 

Переваги спеціальності

Спеціальність 122 Комп'ютерні науки з освітньої програми «Data Science» це підготовка висококваліфікованих фахівців з розробки, впровадження і супроводу інтелектуальних систем аналізу структурованих та неструктурованих даних, технологій моделювання та прогнозування майбутніх процесів для одержання нових знань і технологій обробки даних для підвищення їх інформативності та значущості при розв’язанні практичних задач.

Випускники спеціальності 122 Комп'ютерні науки з освітньої програми «Data Science» можуть працювати в якості: бізнес-аналітика, аналітика операційного та прикладного програмного забезпечення, розробника і адміністратора баз даних, розробника програмного забезпечення, Data Science, Data Mining Specialist. Цей вибір відповідає найбільшим вимогам ринку й дозволяє за 3-4 роки підготувати фахівця з нуля до практичної роботи.

Працедавцями можуть бути державні установи, громадські організації, ІТ-компанії, виробничі, комерційні, банківські та медичні установи та лабораторії (у тому числі готельні, туристичні, торгівельні, транспортні тощо), в яких впроваджені комп’ютерно-інформаційні та інтелектуальні аналітичні системи.

Робочі місця в державному та приватному секторах IT-компаній України та Європейського Союзу у різних сферах діяльності, зокрема: комп’ютерна аналітика, програмування та менеджмент програмних проектів, адміністрування комп’ютерних мереж, web-програмування, тестування ПЗ, розробка автоматизованих та інтелектуальних систем і підтримка наукових досліджень (R&D), науково-педагогічна діяльність.

Зайнятість і умови роботи: Робота в ІТ гарно оплачується. Тут завжди є вакансії. Кар’єрне зростання відбувається дуже швидко. Фах інтернаціональний.

Вступаючи на навчання на дану програму, можна бути впевненим в її престижності навіть через багато років!

Ви зможете практикуватися у ІТ компаніях Кривого Рогу. Ми консультувалися з ними, коли складали нашу програму і включили до неї курси, які їх цікавлять. Тому вони із задоволенням вас приймуть. Їм також потрібні гарні програмісти. Ви також зможете самостійно обрати місце проходження практики. ІТ бізнес швидко розвивається й змінюється.

У нас нема формального розподілу випускників. Але ми першочергово зацікавлені в успішній кар’єрі наших випускників. Тому ми так склали нашу програму й так організовуємо навчальний процес щоб з третього курсу ви почали працювати над реальними проектами й почали працювати у наших партнерів й роботодавців.

Ви можете продовжити навчання у магістратурі нашого університету, або будь-якого іншого ВНЗ України. Ви також можете продовжити навчання в університетах Європи. Разом із дипломом ви отримаєте додаток англійською мовою із вашими дисциплінами та балами. Ми приділяємо значну увагу вивченню англійської мови протягом усього навчання. Саме це дозволить вам продовжити навчання за кордоном. Альтернативою навчання за кордоном є Освітня програма «Спільні студії» в Гуманітарно-Природничому Університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові (UJD).

Студенти спеціальності Комп’ютерні науки можуть взяти участь у освітній програмі «Спільні студії» Державного університету економіки і технологій та Гуманітарно-Природничому Університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові (UJD). Реалізація освітньої програми спільного навчання першого ступеня триває 6 - 7 семестрів та завершується здобуттям ступеня бакалавра в UJD. Навчання відбувається паралельно в обох навчальних закладах на підставах, погоджених угодами і додатками. Навчання відбувається на польській мові відповідно до програми і плану, що реалізується в UJD та передбачає принцип взаємо визнання результатів навчання на підставі протоколу. Студенти ДУЕТ не сплачують за освітню послугу в межах визнаних умовою.

У 2022 році ми вперше випускаємо наших талановитих бакалаврів за програмою «Комп’ютерні науки».

Це особлива подія для всієї студентської родини ДУЕТ.

CONTACTS: Medichna street 16, Kryvyi Rih, Ukraine duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
SELECTION COMMITTEE: Liberation Square 2, Kryvyi Rih, Ukraine vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

About the site Confidentiality Accessibility Cookies
Copyright 2024 ©