Конференції

20-21.03.2024

Менеджмент, технології та підприємницькі виклики в динамічному бізнес-середовищі - MTEC 2024
 


Співорганізатори: Технологічний інститут Ачарья (Бангалор, Індія), Universitas Budi Luhur (Джакарта, Індонезія), Державний університет економіки і технологій.

MTEC 2024 - Міжнародна конференція з менеджменту, технологій та підприємницьких викликів у динамічному бізнес-середовищі. Цей спільний захід, організований факультетами MBA та MCA Технологічного інституту Ачар'ї (AIT), Бенгалуру, Індія, у партнерстві з Universitas Budi Luhur, Індонезія, та Державним економіко-технологічним університетом, Україна, має на меті заглибитись у складнощі орієнтації у сферах менеджменту, технологій та підприємництва, що постійно розвиваються. Конференція відбудеться 20 та 21 березня 2024 року в гібридному режимі, органічно поєднуючи офлайн та онлайн участь. Приєднуйтесь до нас протягом двох днів стимулюючих дискусій та інсайтів, коли ми спільно досліджуватимемо інноваційні рішення та стратегії для вирішення проблем у сучасному динамічному бізнес-середовищі.

На сайт конференції


07.03.2024

Травма-інформоване навчання
 

Співорганізатори: Віденський університет, Чиказький університет, Державний університет економіки і технологій.

Міжнародна конференція «Травма-інформоване навчання» відкриває простір для обміну з експертами з питань травма-інформованих підходів в контексті викладання та навчання. Буде простежено взаємозв’язок травми та навчання з глобальної перспективи. Водночас, знання та навички професійних педагогів будуть розширенні через основні доповіді, воркшопи та обмін між експертами для того, щоб зробити конкретні кроки в напрямку бачення травма-інформованої школи.

Про конференцію


20-25.11.2023

VІ Міжнародний науковий конгрес
SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2023

Індія (Бангалор) 🇮🇳 - Португалія (Evora) 🇵🇹 - Україна (Харків) 🇺🇦 - Україна (Kryvyi rih) 🇺🇦 - Латвія (Rezekne) 🇱🇻 - Румунія (Suceava) 🇹🇩 - Узбекистан (Ташкент) 🇺🇿

На сторінку конгресу


28.10.2023

VI Всеукраїнська науково-практична конференція
«Війна в історичній та індивідуальній пам’яті»

Державний університет економіки і технологій запрошує узяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Війна в історичній та індивідуальній пам’яті», присвяченої 79-й річниці Визволення України від гітлерівських загарбників, пам’яті загиблих в роки Другої світової війни 1939-1945 рр., в роки Великої Національної війни (гібридної), розв’язаної рашизмом ХХІ століття проти Незалежності України, державного суверенітету та територіальної цілісності 1 березня 2014 р.

На сторінку конференції


22-24.06.2022

9-та Міжнародна наукова конференція зі сталого розвитку в енергетиці та науках про навколишнє середовище - ISCSEES 2022


Співорганізатори: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Національний університет «Чернігівська політехніка», Державний університет економіки і технологій, Київський національний університет технологій та дизайну, Pomeranian University (Слупськ, Польща).

9-та Міжнародна наукова конференція зі сталого розвитку в енергетиці та екологічних науках (ISCSEES 2022) - це рецензована міжнародна конференція, яка охоплює дослідження зі сталого розвитку в енергетиці та екологічних науках, включаючи сталий розвиток, стале та ефективне використання енергії, природних ресурсів, розвиток відновлюваної, розумної та зеленої енергетики, екологічний менеджмент, науку та технології, відновлення навколишнього середовища, екологічну інженерію, екотехнології, сільське господарство та екологічну стійкість, розвиток "зеленого" підприємництва, моделювання та регіональні екологічні оцінки, управління ризиками в енергетичних, земних та екологічних системах, вимірювання, прогнозування та моніторинг сталого розвитку, глобальні загрози, катастрофи та пом'якшення їх наслідків.

На сайт конференції

ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Copyright 2024 ©