ОТРИМАЙ СВОГО ПЕРСОНАЛЬНОГО МЕНЕДЖЕРА – ВСТУП 2023

лого_ЮІ

Створення юридичного інституту направлене на побудову класичної системи юридичної освіти в Державному університеті економіки і технологій. Навчання правників є практикоорієнтованим і грунтується на сучасних вимогах до юридичної освіти. Інститут здійснює підготовку фахівців для законодавчої та судової влади, органів місцевого самоврядування, служб зайнятості населення, закладів юстиції, прокуратури, нотаріату і адвокатури, внутрішніх справ, юридичних служб підприємств та організацій.

pro_UF

На базі інституту активно працює Юридична клініка, де студенти під керівництвом викладачів-кураторів надають безкоштовну юридичну допомогу мешканцям міста та області і розробляють правопросвітні теми, формуючи необхідні навички майбутнього юриста та підвищуючи правову свідомість населення. Такий спосіб навчання дає змогу реалізувати на практиці, здобуті під час аудиторних занять знання та підвищити свою професійну активність.

Професорсько-викладацький склад інституту, у своїй більшості, є практикуючими юристами, адвокатами та працівниками юридичних служб, що дає їм змогу знайомити студентів із майбутньою діяльністю на практичних прикладах із власної юридичної практики.

Перелік посад, які можна обіймати, здобувши спеціальність 081 «Право» в Юридичному інституті Державного університету економіки і технологій

ЮФ

Також в інституті здійснюється підготовка за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» за двома освітніми ступенями бакалавр та магістр. Освітні програми цієї спеціальності направлені на підготовку нового покоління публічних службовців, які розуміються на законотворчості, місцевому самоврядуванні та спрямовують свою професійну діяльність на створення доброчесної державної служби.

З 2019 року на базі кафедри соціально-гуманітарних наук відкрито спеціальність 053 «Психологія». Програма підготовки психологів передбачає на першому етапі, протягом двох років, отримання студентом ступіня «молодший бакалавр психології», з подальшим академічним правом здобути освітній ступінь «бакалавр психології» одразу з третього курсу, що забезпечує повну вищу психологічну освіту.

Новий напрямок роботи інституту створює можливість в процесі навчання за спеціальністю 081 «Право» отримати паралельно компететності з розвитку навичок вирішення конфліктних ситуацій, які виникають в процесі роботи сучасного правника.

Традиційним в інституті є організація зустрічей, треінінгів та ворк-шопів для студентів юридичного інституту із працівниками правоохоронних органів, прокуратури, працівниками суду, юстиції, органів місцевого самоврядування, практичних психологів, де у живому спілкуванні студенти мають змогу задати питання та визначити для себе пріоритетні напрями подальших досліджень у галузі юриспруденції, публічного управління і психології.

Студенти інституту активно займаються науковими дослідженнями, беруть участь у роботі наукових гуртків, науково-практичних конференціях, які проводяться в університеті, в інших містах України та за її межами. За значні успіхи у навчанні, наукову та громадську діяльність, кращі студенти інституту одержують іменні стипендії.

Виховна робота інститу направлена на розвиток творчих здібностей студентів, значна частка яких займається вокалом, хореографією та є учасниками Центру культури та мистецтв Університету. Реалізація творчих здібностей здійснюється шляхом участі у фестивалях і конкурсах Університету та на рівні міста і області.

Спеціальності інституту:                                       

Контакти:
м. Кривий Ріг
пл. Визволення, 2
E-mail: kuzmich_av@duet.edu.ua

Партнери інституту:

Асоціація юридичних клінік України, Асоціація жінок-юристок, Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, Ліга студентів Асоціації правників України, Криворізький осередок Ліги студентів АПУКриворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Криворізьке міське правозахисне товариство,

Обравши навчання в юридичному інституті, ви починаєте відповідальний та почесний шлях охорони прав і законних інтересів громадян України

група ЮФ у Fb

ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Про сайт Конфіденційність Доступність Cookies
Copyright 2023 ©