ОТРИМАЙ СВОГО ПЕРСОНАЛЬНОГО МЕНЕДЖЕРА – ВСТУП 2024

лого_ЮІ

Навчально-науковий юридичний інститут – це структурний підрозділ загально-університетського підпорядкування Державного університету економіки і технологій, який забезпечує якісну підготовку фахівців за освітньо-професійними програмами всіх рівнів вищої освіти (молодший бакалавр, бакалавр та магістр) у галузях знань «Право», «Соціальні та поведінкові науки», «Публічне управління та адміністрування» та «Освіта».

Юридичний інститут проводить підготовку спеціалістів за наступними спеціальностями:

Студенти юридичного інституту мають можливість паралельно навчатися за іншими спеціальностями Університету.

Юридичний інститут є одним із провідних навчально-наукових підрозділів університету, до складу якого входять чотири кафедри:

Кадровий склад юридичного інституту представлений колективом досвідчених викладачів, який провадить науково-дослідну діяльність в сфері права, психології, публічного управління та історії. В цілому викладацький колектив забезпечує надання високоякісних освітніх послуг для здобувачів вищої освіти Університету.

На базі інституту активно працює Юридична клініка, де студенти під керівництвом викладачів-кураторів надають безкоштовну юридичну допомогу мешканцям міста і області, розробляють правопросвітні теми, формуючи необхідні навички майбутнього юриста та підвищуючи правову свідомість населення. Такий спосіб навчання дає змогу реалізувати на практиці, здобуті під час аудиторних занять знання та підвищити свою професійну активність.

В Юридичному інституті успішно функціонує Центр психологічної допомоги та соціальної адаптації. Основною метою діяльності Центру є психологічне забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу, захист психічного здоров'я і соціального благополуччя усіх його учасників: здобувачів вищої освіти, педагогічних і науково-педагогічних працівників, співробітників Університету, відвідувачів. При Центрі діє Координаційний центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям. Робота центру направлена на надання психологічної допомоги учасникам АТО, членам їх родин, родинам загиблих та іншим особам, що постраждали внаслідок збройного конфлікту на сході країни. До роботи центру долучилися волонтери, активісти, фахівці кризової психологічної служби, військові психологи та капелани. Центр психологічної допомоги та соціальної адаптації приймає активну участь в роботі з населенням щодо протидії психологічному впливу за умов гібридної війни.

Юридичний інститут відомий своїм студентським самоврядуванням. Рада студентського самоврядування інституту представляє собою молоду, амбітну команду, що залучена до процесу управління студенством. Метою студентського самоврядування інституту є участь студентів в громадському житті для розвитку соціальних якостей, формування у молоді активної життєвої позиції та лідерських якостей. Студентське самоврядування юридичного інституту систематично проводить цікаві молодіжні івенти, зокрема: благодійний stand-up, ярмарок «Мільйон на дрони», кінопокази (за підтримки МГО «Взаємодія»), освітні проєкти для молоді та студентства на базі Саксаганського виконкому, «Юридичний квест», «Нульова толерантність до насильства» (за підтримки МГО «Взаємодія»). Також студенти юридичного інституту активно беруть участь у заходах від РСС Університету. Для прикладу: «СтудВесна», «Загублені свята» та інше.

Традиційно в інституті для студентів приводять зустрічі, тренінги та воркшопи із працівниками правоохоронних органів, прокуратури, працівниками суду, юстиції, органів місцевого самоврядування, практичних психологів, історичних спільнот, де у живому спілкуванні студенти мають змогу задати питання та визначити для себе пріоритетні напрями подальших досліджень у галузі юриспруденції, публічного управління, психології та освіти

Студенти інституту активно займаються науковими дослідженнями, беруть участь у роботі наукових гуртків, науково-практичних конференціях, які проводяться в Університеті, в інших містах України та за її межами. За значні успіхи у навчанні, науковій та громадській діяльності, кращі студенти інституту одержують іменні стипендії ім. Г. І. Гутовського, обласні іменні стипендії вищих навчальних закладів Дніпропетровської області та іменні стипендії Президента України.

Виховна робота інституту направлена на розвиток творчих здібностей студентів, значна частка яких займається вокалом, хореографією та є учасниками Центру культури та мистецтв Університету. Реалізація творчих здібностей здійснюється шляхом участі у фестивалях і конкурсах на рівні Університету, міста і області.

Випускники юридичного інституту користуються високим попитом серед престижних роботодавців регіону та України, а саме: судова система України, органи юстиції, правоохоронні органи, органи державної влади, органи місцевого самоврядування, юридичні служби підприємств (ПАТ «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ», ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ», ТОВ «РУДОМАЙН») та заклади освіти.

Контакти:
м. Кривий Ріг
пл. Визволення, 2
E-mail: dutchak_rr@duet.edu.ua

Партнери інституту:

Асоціація юридичних клінік України, Асоціація жінок-юристок, Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, Ліга студентів Асоціації правників України, Криворізький осередок Ліги студентів АПУКриворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Криворізьке міське правозахисне товариство,

Обравши навчання в юридичному інституті, ви починаєте відповідальний та почесний шлях охорони прав і законних інтересів громадян України

facebook_ЕІ           

ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Про сайт Конфіденційність Доступність Cookies
Copyright 2024 ©