Information +380 97 214 8869 (University admissions ) +380 98 207 3648 (Applying to the University 2021) from 9:00am to 17:00pm (except Sat, Sun.)
Applying to the University 2021 Career counseling Project "Nova Factory" Pay

 

лого_ЮФ

Створення юридичного факультету направлене на побудову класичної системи юридичної освіти в Державному університеті економіки і технологій. Факультет здійснює підготовку фахівців для законодавчої та судової влади, органів місцевого самоврядування, служб зайнятості населення, закладів юстиції, прокуратури, нотаріату і адвокатури, внутрішніх справ, юридичних служб підприємств та організацій.

pro_UF

На базі факультету активно працює Юридична клініка, де студенти під керівництвом викладачів-кураторів надають безкоштовну юридичну допомогу мешканцям міста та області і розробляють правопросвітні теми, формуючи необхідні навички майбутнього юриста та підвищуючи правову свідомість населення. Такий спосіб навчання дає змогу реалізувати на практиці, здобуті під час аудиторних занять знання та підвищити свою професійну активність.

Професорсько-викладацький склад факультету, у своїй більшості, є практикуючими юристами, адвокатами та працівниками юридичних служб, що дає їм змогу знайомити студентів із майбутньою діяльністю на практичних прикладах із власної юридичної практики.

Перелік посад, які можна обіймати, здобувши спеціальність 081 «Право» на Юридичному факультеті Державного університету економіки і технологій

ЮФ

З 2019 року на базі кафедри соціально-гуманітарних наук відкрито спеціальність 053 «Психологія». Програма підготовки психологів передбачає на першому етапі, протягом двох років, отримання студентом ступіня «молодший бакалавр психології», з подальшим академічним правом здобути освітній ступінь «бакалавр психології» одразу з третього курсу, що забезпечує повну вищу психологічну освіту.

Новий напрямок роботи факультету, створює можливість в процесі навчання за спеціальністю 081 «Право» отримати паралельно компететності з розвитку навичок вирішення конфліктних ситуацій, які виникають в процесі роботи сучасного правника.

Традиційним на факультеті є організація зустрічей, треінінгів та ворк-шопів для студентів юридчного факультету із працівниками правоохоронних органів, прокуратури, працівниками суду та юстиції, де у живому спілкуванні студенти мають змогу задати питання та визначити для себе пріоритетні напрями подальших досліджень у галузі юриспруденції.

Студенти факультету активно займаються науковими дослідженнями, беруть участь у роботі наукових гуртків, науково-практичних конференціях, які проводяться в інституті, в інших містах України та за її межами. За значні успіхи у навчанні, наукову та громадську діяльність, кращі студенти факультету одержують іменні стипендії.

Значна увага на факультеті приділяється популяризації здорового способу життя та всебічному фізичному розвитку студентської молоді. З цією метою студенти факультету активно залучаються до занять різними видами спорту у спортивних секціях інституту на базі кафедри фізичного виховання.

Виховна робота факультету направлена на розвиток творчих здібностей студентів, значна частка яких займається вокалом, хореографією та є учасниками Центру культури та мистецтв Університету. Реалізація творчих здібностей здійснюється шляхом участі у фестивалях і конкурсах Університету та на рівні міста і області.

Партнери факультету:

Асоціація юридичних клінік України, Асоціація жінок-юристок, Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, Ліга студентів Асоціації правників України, Криворізький осередок Ліги студентів АПУКриворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Криворізьке міське правозахисне товариство,

Обравши навчання на юридичному факультеті, ви починаєте відповідальний та почесний шлях охорони прав і законних інтересів громадян України

Наші новини

Information +380 97 214 8869 (University admissions ) +380 98 207 3648 (Applying to the University 2021) from 9:00am to 17:00pm (except Sat, Sun.)
Applying to the University 2021 Career counseling Project "Nova Factory" Pay
About the site Confidentiality Accessibility Cookies
Copyright 2021 ©