ОТРИМАЙ СВОГО ПЕРСОНАЛЬНОГО МЕНЕДЖЕРА – ВСТУП 2023
Не обов'язково бути супергероєм, щоб рятувати світ.
Можна бути клініцистом.
(студентка-клініцистка Анна Неоднича)

 

На базі Юридичного інституту Державного університету економіки і технологій працює юридична клініка, надаючи можливість кожному студенту-правнику підвищити рівень практичних знань, умінь та випробувати себе у правозастосовній діяльності.

Юридична клініка “Державного університету економіки і технологій” здійснює роботу відповідно до Стандартів діяльності юридичних клінік України, і входить до складу Асоціацій юридичних клінік України. У своїй роботі керується Положенням про юридичну клініку ДУЕТ.

Через роботу юридичної клініки у навчальний процес впроваджуються елементи практичної підготовки студентів у сфері юридичних послуг, надається правова допомога населенню, проводяться заходи з правової освіти громадян та реалізуються студентські проєкти. 

Юридична клініка Державного університету економіки і технологій надає безоплатну правову допомогу населенню з питань захисту прав і свобод з різних галузей права відповідно до чинного законодавства України. 

Формами надання правової допомоги юридичною клінікою є усні консультації та підготовка письмових консультацій, складання позовних заяв, скарг, клопотань тощо.

Консультантами юридичної клініки є студенти 2-4 курсів бакалаврату та першого курсу магістратури. Консультанти клініки беруть участь у веденні справи клієнта клініки та здійснюють представництво у відповідних органах та установах. Залученість до роботи юридичної клініки дає можливість студентам не тільки краще засвоювати навчальний матеріал, але й відчувати реальну користь від своєї праці та швидко адаптуватись до умов майбутньої практичної  діяльності.

Належна якість правової допомоги забезпечується здійсненням контролю викладачів-кураторів, які надають необхідну методичну та теоретичну підтримку.

Порядок надання консультації

Правова допомога надається після належного опрацювання студентами матеріалів інтерв'ю з клієнтом та перевірки консультації викладачем-куратором або провідним фахівцем юридичної клініки.

Робота з громадянами проходить у кілька етапів: 

  • роз'яснення правил роботи ЮК та отримання згоди особи на ведення справи консультантом; 

  • проведення консультантом інтерв'ю з клієнтом та отримання інформації щодо правової проблеми; 

  • аналіз ситуації консультантом та визначення нормативно-правової бази. 

За результатами цієї роботи готується проект консультації, який узгоджується з викладачем-куратором юридичних кафедр Університету.

Як звернутись до  Юридичної клініки за правовою консультацією?

  1. Написати звернення на електронну пошту ЮК: urklinika_duet@duet.edu.ua АБО у месенджер Facebook: https://www.facebook.com/urklinikaduet 

  2. Прийти на прийом у приймальні дні ЮК: вівторок-четвер


Регламент роботи Юридичної клініки: 

Понеділок, п'ятниця - методичні дні (навчальні заходи для студентів-консультантів, розробка та апробація правопросвітніх занять)

Вівторок - Четвер9.00 - 16.00 - Прийом громадян (за виключенням канікулярного періоду) 

 

Контакти Юридичної клініки:
м. Кривий Ріг
пл. Визволення, 2
E-mail: urklinika_duet@duet.edu.ua
 

ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Про сайт Конфіденційність Доступність Cookies
Copyright 2023 ©