ОТРИМАЙ СВОГО ПЕРСОНАЛЬНОГО МЕНЕДЖЕРА – ВСТУП 2024

КТФК

ЮРИДИЧНА АДРЕСА

ВСП Криворізький технічний фаховий коледж ДУЕТ
вул. Степана Тільги,40
м. Кривий Ріг, Україна
Тел: (098)-051-51-67(097) 223-83-93
ktknmetau@ukr.net

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

ВСП Криворізький технічний фаховий коледж ДУЕТ
вул. Степана Тільги,40

м. Кривий Ріг
Тел. (097) 305-52-94
collegeadmcom@gmail.com

Криворізький технічний фаховий коледж  - це відокремлений структурний підрозділ Державного університету економіки і технологій і є вищим навчальним закладом І рівня акредитації. Матеріально-технічна база закладу створює оптимальні можливості для організації навчально - виховного процесу, який здійснюється з використанням сучасних інформаційно - комунікативних технологій. У розпорядженні викладачів та студентів навчально - лабораторний корпус, який налічує понад 30 сучасно обладнаних начальних кабінетів та 27 лабораторій, 7 комп’ютерних класів, комп’ютерний кабінет курсового та дипломного проєктування, слюсарно-механічні майстерні, бібліотека з майже 50 тисячним фондом та читальною залою на 60 місць.

За роки існування коледжу в ньому змінилося декілька поколінь працівників. Але кращі традиції зберігаються. Викладачі цього навчального закладу регулярно беруть участь у науково - практичних конференціях і семінарах, що дозволяє їм йти в ногу з останніми досягненнями технічного прогресу, а також вивчати і переймати досвід викладачів провідних навчальних закладів країни і світу. Про високий рівень викладацького складу яскраво свідчить той факт, що диплом випускника цього навчального закладу викликає довіру та повагу у керівників підприємств, куди вони йдуть працювати.

Випускники коледжу поповнюють ряди працівників АрселорМіттал Кривий Ріг, КЗГО, ПриватБанку та інших підприємств і установ міста та області, України та закордону.

Випускники коледжу мають змогу продовжити навчання з третього курсу вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Навчання у коледжі для його вихованців - це не тільки опанування тонкощами майбутньої професії. Гармонійно розвинену сучасну молоду людину важко уявити без духовного розвитку, для якого в навчальному закладі створені всі належні умови.

Криворізький технічний фаховий коледж ДУЕТ у соцмережах:

fb     

Більш детальну інформацію Ви можете отримати на
 офіційному сайті Криворізького технічного фахового коледжа ДУЕТ

ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Про сайт Конфіденційність Доступність Cookies
Copyright 2024 ©