Центр психологічної допомоги та соціальної адаптації

Контакти:
м. Кривий Ріг
пл. Визволення 2,
каб. 8
E-mail: Vikasamoilenko@ukr.net
Керівник: Самойленко Вікторія Андріївна
Телефони: +380 67 545 45 27  +380 98 040 84 04

З вересня 2016 р. розпочав роботу Центр психологічної допомоги та соціальної адаптації при якому було створено Координаційний центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям. Робота центру була направлена на надання психологічної допомоги учасникам АТО, членам їх родин, родинам загиблих та іншим особам, що постраждали внаслідок збройного конфлікту на сході країни. До роботи центру долучилися волонтери, активісти, фахівці кризової психологічної служби, військові психологи та капелани.

Центр психологічної допомоги та соціальної адаптації приймає активну участь в роботі з населенням щодо протидії психологічному впливу за умов гібридної війни. У своїй роботі Центр керується Положенням про Центр психологічної допомоги та соціальної адаптації ДУЕТ.

Напрями діяльності Центру:

  • діагностичний
  • корекційний
  • консультативний
  • просвітницький
  • профілактичний
  • освітній
  • розвивальний
  • патріотично-виховний
  • соціально-адаптаційний

Перелік запитів до психологів найрізноманітніший: це і бажання розібратися у своїх психологічних проблемах, визначитися у прийнятті важливого рішення, прагнення підвищити рівень саморегуляції - покращити настрій та побороти депресивні стани; проаналізувати конфліктну ситуацію, наприклад, з батьками, труднощі у спілкуванні з друзями чи непорозуміння з викладачами; проблеми у навчанні – чи адаптація у новому колективі, чи страх виступати на семінарі та багато інших питань, адже всі ми різні і кожна людина індивідуально своєрідна.

Крім індивідуальних психологічних консультацій  ви можете стати учасником тренінгової групи (соціально-психологічний тренінг, тренінг саморегуляції, тренінг розв'язання конфліктів, тощо).

Працівники психологічної служби активно задіяні у проведенні заходів для оптимізації роботи кураторів нашого університету, організовується систематична робота зі старостами першого курсу та різноманітна діяльність з метою адаптації першокурсників.

Вся наша багаторічна робота спрямована на розвиток особистості, підвищення психологічної культури нашого навчального закладу, гуманізацію взаємин, сприяння самовизначення людини, запобігання негативних подій у життєдіяльності людини. Успішна реалізація цих завдань може відбуватися лише при дотриманні принципу повної конфіденційності психологічної роботи.

Отже, чи стурбовані ви своїми особистими стосунками з найріднішою людиною, чи відчуваєте творчий спад і потребуєте перегляду свого ставлення до справи, чи просто хотіли би поговорити – все це може стати предметом індивідуальної бесіди з психологом чи однією з тем тренінгового курсу.

Пам'ятка першокурснику як слухати і конспектувати лекції

Пам'ятка першокурснику з виконання самостійної роботи

Методичні рекомендації для кураторів з організації соціально-психологічної адаптації

ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Copyright 2023 ©