Рециклінг очима студентів КФК ДУЕТ

Щороку, 15 листопада, у світі відзначають Всесвітній день рециклінгу або Всесвітній день вторинної переробки.

Головна мета цієї екологічної дати – привернути увагу влади, громадськості й промислових структур до цієї проблеми та заохотити населення здавати відходи на вторинну переробку і купувати продукцію, зроблену з вторинної сировини. Тому мешканці США у 1997 році започаткували відзначення Всесвітнього дня рециклінгу.

З цієї нагоди студенти коледжу у співпраці з викладачем Якименко Л. створили наочні матеріали (презентації, відеоролики, плакати) і провели екологічну агітацію «Друге життя сміттю». Ініціативна молодь – за наше майбутнє!

Дай друге життя сміттю .pdf

Друге життя сміття.pptx