Урочисте вручення дипломів у Криворізькому фаховому коледжі

06 липня 2022 року коледж дав путівку у життя молодшим спеціалістам - випускникам спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Попри всі складнощі свято відбулося: із щасливими усмішками новоспечених спеціалістів, сльозами гордощів батьків, побажаннями успіхів та неприхованої надії на кращу долю   від викладачів. У цей же день коледж видав дипломи і першим випускникам за кваліфікацією «фаховий молодший бакалавр» спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Ми бажаємо вам вдалого старту, кар’єрного росту, професійного зростання!

А подивитися чи зберегти фото на пам'ять Ви можете за посиланням

07.07.2022