Чупринов Євген Валерійович
Чупринов Євген Валерійович
Доцент кафедри металургійних технологій, кандидат технічних наук

Контакти

Освіта:

У 2010 р. закінчив магістратуру Національної металургійної академії України (м. Дніпро) за спеціальністю «Металургія чорних металів»

У 2017 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Удосконалення процесу виробництва огрудкованої залізорудної сировини з підвищеним вмістом заліза та залишковим вуглецем для доменної плавки» та отримав науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 05.16.02  «Металургія чорних металів».

У 2020 р. закінчив магістратуру Класичного приватного університету (м. Запоріжжя) та отримав кваліфікацію «перекладач і викладач англійської та німецької мов».

У 2021 році отримав вчене звання доцента кафедри металургійних технологій.

Дисципліни:

  • Конструкція технологічних агрегатів виробництва сталі
  • Основи проектування
  • Підготовка металургійної сировини
  • Комп’ютеризація та моделювання інженерних розрахунків доменного та сталеплавильного виробництв

Сфера наукових інтересів:

Підготовка металургійної сировини, теорія та технологія виплавки сталі, впровадження інформаційних технологій у металургійні процеси, безперервна розливка сталі.

Досягнення:

2017 - лауреат відзнаки Криворізького міського голови за наукові досягнення.

Активно працює над залученням молоді до наукової роботи. За останні роки наукові роботи під керівництвом Чупринова Є.В. посіли 6 призових місць на міському, 3 призових місця на обласному етапі та 1 призове місце на всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Наукові роботи були представлені на конкурсі «Intel Техно Україна» (м. Київ) та нагороджені сертифікатами Американської асоціації матеріалознавства (2014 та 2015 рр.).

У 2020 році робота Гурєєва М.Д. посіла II місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
У 2023 році робота Шишкіна Є.Ю. посіла I місце на міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Автор 210 наукових праць, з них 24 авторських свідоцтва України, 15 монографій, 1 підручник. У Scopus – 12 публікацій, індекс Гірша – 4. В Google Scholar 27 цитувань, h-індекс – 3.

ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Copyright 2024 ©