Книжкові виставки

Тематична книжкова виставка

«У серці єдина – моя Україна» (До Дня Соборності України)

В українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць. Так, саме 22 січня 1918 року Універсалом Центральної Ради було проголошено незалежність Української Народної Республіки. Роком пізніше, 22 січня 1919 року, у Києві на Софійській площі проголошено Акт Злуки (об’єднання) українських земель в єдину Україну.

У незалежній Україні на державному рівні, вперше відзначався цей день вже у 1999 році після відповідного указу президента України Леоніда Кучми.

До Дня Соборності України в бібліотеці ДУЕТ експонується тематична книжкова виставка «У серці єдина – моя Україна». Представлено 19 документів. Список літератури.

Минуле стукає у наші серця


Тематична книжкова виставка «Минуле стукає у наші серця»

28 жовтня українці відзначають 77-річницю визволення України від фашистських загарбників. Бібліотека ДУЕТ підготувала до цієї дати книжкову виставку «Минуле стукає у наші серця». Пропонуємо ознайомитись зі списком літератури.

Минуле стукає у наші серця


Тематична книжкова виставка «Дух козацтва – український дух»

До Дня українського козацтва бібліотека ДУЕТ пропонує ознайомитися з тематичною книжковою виставкою «Дух козацтва – український дух».Представлено 16 документів. Список літератури.


Тематична книжкова виставка «Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять»

До роковин пам’яті Чорнобильської трагедії бібліотека ДУЕТ пропонує ознайомитися з тематичною книжковою виставкою «Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять». Представлено 33 документи. Список літератури.

Думи Кобзаря живуть між нами

Книжкова виставка «Думи Кобзаря живуть між нами»

У перші дні березня ми відзначаємо Шевченківські дні. До цієї дати у читальній залі бібліотеки ДУЕТ експонується тематична книжкова виставка. Представлено 38 документів. Список літератури.

книжкова виставка

Тематична книжкова виставка "Праці викладачів ДУЕТ"

З вересня 2020 року в читальній залі бібліотеки ДУЕТ експонується тематична книжкова виставка "Праці викладачів ДУЕТ". Представлено 68 документів. Список літератури додається.

праці викладачів

 

 

«БІБЛІОТЕКА ПРЕЗЕНТУЄ НОВИНКИ»

З початку навчального року в читальній залі бібліотеки ДУЕТ експонується тематична книжкова виставка «БІБЛІОТЕКА ПРЕЗЕНТУЄ НОВИНКИ». Виставка поповнюється поквартально новими надходженнями.  Список літератури додається.

новинки бібліотеки

ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Copyright 2023 ©