В.о. завідувача кафедри

пл. Визволення, 2
E-mail: kaf_pua@duet.edu.ua
Контакти завідувача кафедри: puriy_av@duet.edu.ua +380679399556

Місія кафедри полягає у підготовці та розвитку кваліфікованих фахівців у галузі знань 28 Публічне управління та адміністрування, що передбачає створення нових цілісних знань та професійних навичок шляхом формування і розвитку компетентностей з управління в організаціях (установах) публічного сектору, набуття предметно-спеціальних компетентностей для забезпечення подальшого особистісного розвитку та стратегічного розвитку суспільства, території, громади, а також можливість подальшого навчання та кар’єрного зростання.

Основними завданнями кафедри публічного управління та адміністрування є:

• надання здобувачам якісної освіти в галузі публічного управління та адміністрування;
  • розроблення актуальних навчальних програм, проведення занять, лекцій та практичних занять для розвитку навичок та знань здобувачів вищої освіти;
  • здійснення наукових досліджень у галузі публічного управління, політики, адміністрування та суміжних галузей, що сприятиме розвитку нових знань та впровадженню інновацій у цих сферах;
  • підготовка випускників для роботи в урядових органах, муніципалітетах, неприбутковому секторі та інших сферах публічного та громадського сектора;
  • організація та проведення стажування, підвищення кваліфікації та професійного розвитку фахівців у сфері публічного управління та адміністрування;
  • надання консультаційних послуг та участь у громадських ініціативах та проектах, сприяючи розвитку громадянського суспільства.

Випускники спеціальності «Публічне управління та адміністрування» можуть обіймати різноманітні посади у сферах державного, муніципального, неприбуткового та приватного секторів, а саме:

• дипломати та посли, державні секретарі;
  • експерти з міжнародних відносин та координатори міжнародних проектів та програм;
  • директори департаментів і відділів урядових організацій,
  • голови обласних та районних адміністрацій та голови міст та заступники мерів міст і селищ;
  • керівники місцевих департаментів і служб та радники місцевих органів влади;
  • громадські консультанти з питань управління та керівники громадських організацій;
  • директори фондів та благодійних організацій;
  • керівники відділу корпоративного соціального відповідального бізнесу,
  • керівники проектів з управління ризиками та стратегічним плануванням;
  • спеціалісти з розвитку громадянського суспільства;
  • фахівці зі зв’язків з громадськістю та пресою;
  • керівники служб міністрів, консультанти Президента України, радники в органах державної влади;
  • менеджери з кадрової роботи, менеджери підприємств, установ, організацій та їх підрозділів, фахівці з питань вирішення колективних трудових спорів (конфліктів);
  • інспектори Пенсійного фонду, фахівці з питань зайнятості тощо.

Високу якість освіти на кафедрі забезпечують викладачі та науковці з великим досвідом у галузі публічного управління та адміністрування, які володіють актуальними знаннями та відповідними компетенціями для навчання студентів. Навчальні програми, розроблені викладачами кафедри, відображають сучасні тенденції у галузі публічного управління і включають в себе впровадження нових методів навчання, практичні кейси та інтерактивні заняття. Викладачі кафедри активно співпрацюють з державними органами, місцевими адміністраціями, неприбутковими організаціями та приватним сектором для забезпечення можливостей для здобувачів вищої освіти отримувати практичний досвід через стажування, практику та участь у проектах.

Кафедра Публічного управління та адміністрування постійно проводить наукові дослідження в галузі публічного управління та адміністрування, що дозволяє здобувачам вищої освіти брати участь у важливих дослідницьких проектах та використовувати новітні знання в навчанні. Для здобувачів вищої освіти передбачено участь в міжнародних обмінах або стажуваннях у провідних університетах та організаціях, що сприяє розширенню горизонтів і поглибленню знань.

Викладачі кафедри створюють сприятливе середовище для високоякісної освіти, що допомагає здобувачам вищої освіти розвивати необхідні навички та знання для успішної кар'єри в цій галузі та розбудові демократичного суспільства.

Результати наукових досліджень викладачів кафедри представлено в різних форматах та на різних платформах, які допомагають впроваджувати ці знання в освітній процес, а також внести вагому допомогу в розвиток галузі публічного управління та адміністрування. Викладачі кафедри регулярно публікують наукові статті, монографії, книги і наукові доповіді в наукових журналах та на конференціях, що дозволяє іншим вченим і фахівцям ознайомитися з результатами досліджень.

Кафедра активно співпрацює з іншими університетами, дослідницькими центрами, громадськими організаціями та урядовими органами для обміну досвідом та впровадження результатів досліджень у практику, що сприяє розвитку сучасної науки та практики в галузі публічного управління та адміністрування.

Кафедра публічного управління та адміністрування відіграє ключову роль у формуванні кваліфікованих фахівців, які сприяють розвитку ефективного та відкритого публічного управління в сучасному українському суспільстві та світі.