Громадське обговорення ОП «Діджитал облік та бізнес-експертиза» за спеціальністю 071 Облік і оподаткування для першого (бакалаврського) рівня

Громадське обговорення ОП «Діджитал облік та бізнес-експертиза»  за спеціальністю 071 Облік і оподаткування  для першого (бакалаврського) рівня

Навчально-науковий економічний інститут ДУЕТ запрошує долучитися до обговорення проєкту освітньої програми, розробленого кафедрою обліку і оподаткування із врахуванням рекомендацій здобувачів, випускників, практиків в сфері обліку, контролю, оподаткування, потенційних роботодавців, громадських організацій.

Нова освітня програма є інноваційною, спеціальною та практично-орієнтованою у сфері обліку, аналізу, контролю, аудиту та оподаткування  з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Програма орієнтована на поєднання новацій технологічного характеру та традиційних професійних компетентностей, що відповідає тенденціям ринку праці щодо розвитку професії.

Запрошуємо до 26 травня 2021 року, здобувачів вищої освіти, представників академічної спільноти, батьків студентів, випускників, практиків в сфері обліку, контролю, оподаткування, роботодавців ознайомитись із програмою та долучитись до її обговорення, надавши свої рекомендації через гугл форму.

Ознайомитись із проектом освітньої програми можна за посиланням.

12.05.2021