КФК ДУЕТ: «Чорнобиль – рана, що болить до нині…»

КФК  ДУЕТ: «Чорнобиль – рана, що болить до нині…»

26.04.2024 в Україні відзначають 38-у річницю жахливої техногенно- екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. У коледжі пройшла серія виховних годин, присвячених радіаційній аварії, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці, забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи.

Різні формати заходів, запропоновані кураторами, дозволили учасникам поглянути на цю подію під різними кутами:

➡ студенти групи Д-22 1/9 розповідали історії про трагедію, з якими вже знайомі, а потім переглянули відео про маловідомі факти, обговорили твори про Чорнобиль і склали перелік рекомендованих фільмів і книг для ознайомлення, зокрема, мінісеріали "Чорнобиль", "Метелики" та книгу «Чорнобильська молитва»;

➡ студенти групи ФБС-23 2/9 створили фотоколаж зі світлин про Чорнобиль, що облетіли весь світ;

➡ студенти групи ХТ-23 1/9, які майже втричі молодші за події квітня 1986 року, переглядаючи документальні збірки, відкривали для себе надлюдський героїзм українських рятівників і простих людей, що поклали свої життя під час ліквідації наслідків катастрофи.

Вічна шана і пам'ять героям – ліквідаторам…

Криворізький фаховий коледж

26.04.2024