Економічна олімпіада у КФК ДУЕТ

В період з 22 по 28.01.2024 р. студенти І та ІІ курсів спеціальностей 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок та 071 Облік і оподаткування прийняли участь в І національному етапі Міжнародної Економічній Олімпіаді 2023-2024 від Центру Бендукідзе (Bendukidze Free Market Center) у партнерстві з EFI (Economic Fundamentals Initiative).

Координаторами олімпіади у ВСП «Криворізький фаховий коледж Державного університету економіки і технологій» стали викладачі фінансово-облікових та економічних дисциплін Шпак Олена та Дребот Людмила.

Економічна олімпіада була заснована Інститутом економічної освіти (INEV) у Чехії у 2016 році. Нині Економічна олімпіада охоплює вже понад 20 країн - від Америки до Азії. Ба більше - список продовжує зростати. Тож переможці Національного фіналу зможуть випробувати себе і на міжнародній арені. Учасники, що проявлять себе якнайкраще, представлять Україну на змаганнях у Греції, адже саме там відбудеться фінал ЕО – 2024!

Участь в І етапі взяло 29 студентів коледжу. Всі студенти були нагороджені сертифікатами учасників І національного етапу Міжнародної Економічній Олімпіаді 2023-2024. За результатами І етапу олімпіади, до ІІ регіонального етапу, що відбудеться 10 березня 2024 року, потрапило 5 студентів.

Тож, одне з головних завдань під час освітнього процесу викладачами коледжу виконано – виявлення та підтримка обдарованої молоді, мотивація та зацікавленість студентів підвищувати свої знання, творчо розвиватися, пізнавати нове!

Криворізький фаховий коледж

11.03.2024