Stem & School Day – дует теорії і практики

Юні криворіжці продовжують навчатися, щоб теорії ставали проривами, а прототипи рішеннями. У межах Міжнародного проєкту «Stem & School Day» відбулися заняття з фізики та хімії. Нові знання здобували учні та учениці 10-11 класів ліцею №129 і одразу застосовували їх на практиці.

У лабораторіях Технологічного інституту ДУЕТ вони вивчали властивості феромагнетиків, визначали коефіцієнт поверхневого натягу рідини, жорсткість води титриметричним методом, досліджували реакції в розчинах електролітів.

Проєкт «Stem & School Day» реалізується Державним університетом економіки і технологій в партнерстві з Aalto University (Фінляндія), за фінансування компанії «РУДОМАЙН», за підтримки виконкому Довгинцівської районної в місті ради.

29.02.2024