Марафон добрих справ у КФК ДУЕТ

Кажуть, що вихвалятися – то не добре, а хвалити і дякувати – то прекрасно, то мотивує. Ну ОК!

ДЯКУЄМО нашим найкращим студентам, їх друзям та батькам, співробітникам коледжу та всім небайдужим громадянам за вашу безперервну активну участь, згуртованість, свідомість та відповідальність у справі підтримки наших військових; людей, що втратили свої домівки; дітей, що втратили батьків і залишилися самі у цьому світі; братам нашим меншим, які загублені та розгублені...

Окопні свічки, дими для рятування військових, збір на дрони та пікапи, смаколики і теплі речі, пакети добра, просвітні та розважально-підтримуючі заходи, участь у благодійних акціях та донати – це все про Вас!

Узагальнений звіт про волонтерську діяльність коледжу високо оцінили у Департаменті комунікацій Національного банку України в рамках міжнародного благодійного руху #Щедрий вівторок та відзначили сертифікатом.

Тримаємо темп і тримаємо стрій! РАЗОМ МИ СИЛА! СЛАВА УКРАЇНІ!

Криворізький фаховий коледж

05.02.2024