Креативні індустрії – обирай на свій смак!

На парі з дисципліни «Креативні індустрії» студенти і студентки 1 курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» ІЕБО ДУЕТ під керівництвом професорки кафедри управління бізнесом Ганни Андрущенко розглядали усі види креативних індустрій.

Перелік видів діяльності, які належать до креативних індустрій, офіційно затверджено Наказом Кабінету Міністрів України лише у 2019 році. Здобувачі освіти вивчали особливості усіх напрямів креативних індустрій, їхні переваги, проблеми впровадження в Україні.

Ганна Андрущенко відзначає, що під час пари студенти і студентки відкрито ділилися своїми зрілими думками, щирими емоціями, проявляли пізнавальний інтерес й ініціативність.

Цікаво, що ціллю МінЦифри є підняти до 2024 року питому вагу цифровізації креативних індустрій з 3-4% до 10%.

У відео представлено презентацію улюбленого виду креативних індустрій студентки Анастасії Ісак – медіа. Приємного перегляду і прослуховування.

21.11.2023