Маркетинг туризму досліджуємо і плануємо мандрівки

На парах «Маркетинг туризму» професорки кафедри управління бізнесом Ганни Андрущенко маркетологи 3 курсу ІЕБО ДУЕТ дослідили і дізналися багато цікавого про сучасні види туризму.

Домовились завчасно, що студенти трошки помріють про мандрівки і підготують на пару доповіді про ті види туризму, які їм імпонують, з одного боку, та про напрямки туризму, які вони вбачають перспективними як майбутні фахові маркетологи.

Викладачка Ганна Андрущенко відзначає, що приємно вражає активність студентів та їх творчий підхід до формування презентацій. На відео фрагменти доповіді студентки Валерії Сніжко.

14.11.2023