Профспілка ДУЕТ вітає лідерів студентської молоді вишу

Лідери студентської громади отримали урочисті вітання, Подяки від первинної профспілкової організації ДУЕТ за активну участь у житті університету, унікальні лідерські якості та внесок у формування духу нашого університетського товариства.

До студентів звернулася голова профспілкової організації ДУЕТ Ольга Кондратюк:

«Ми відзначаємо, що ваше лідерство є величезним внеском у побудову динамічного і різноманітного академічного середовища, де студенти можуть розвиватися і проявляти свої таланти.

Ви є прикладом прекрасних лідерських якостей, таких як відчуття відповідальності, емпатія, комунікабельність та толерантність. Ви є медіаторами між студентськими інтересами та університетською адміністрацією, які забезпечують ефективну комунікацію та співпрацю.

Ви здійснюєте вплив на життя студентської спільноти, стимулюєте ініціативність і співпрацю, сприяєте створенню умов для особистого та академічного розвитку. Ви підтримуєте студентів у їхніх зусиллях досягнути високих цілей, забезпечуєте важливі ресурси та можливості для зростання».

Також для активних студентів, які отримали Подяки, організували частування смаколиками.

12.07.2023