Трансформація інструментів цифрового освітнього простору

Делегація Державного університету економіки і технологій вирушила до Національного університету «Чернігівська політехніка», в котрому взяла участь у семінарі «Трансформація інструментів цифрового освітнього простору: «е-платформа Освіта 4.0 HUB».

– Ми прагнемо, щоб кожен мав можливість обрати власну освітню карту кар’єрного зросту та вдосконалювався протягом усього життя, – наголошує ректор ДУЕТ Андрій Шайкан. – Приєднуйтесь до процесу побудови українського майбутнього шляхом досягнень на найвищому рівні досконалості!

Делегація з Кривого Рогу представила освітній продукт розробки ДУЕТ – е-платформу Освіта 4.0 HUB. Платформа побудована за принципом маркетплейсу. Кожен користувач може визначити свій освітній шлях – обрати той продукт, який він для себе вбачає за потрібне, і зрозуміти, яку професію в майбутньому він отримає.

Під час зустрічі було підписано меморандум про співпрацю.

08.06.2023