Speak English

Кафедра міжнародних відносин продовжує марафон зустрічей із випускниками шкіл.

Цього разу до ДУЕТ завітали учні Криворізького ліцею №71. В організації та проведенні зустрічі взяли участь доценти кафедри міжнародних відносин Кіра Вишневська, Ольга Чижикова та Ольга Орлова. Завідувачка кафедри Ірина Максимова презентувала переваги навчання у ДУЕТ і запросила приєднатися до родини університету.

Авторський англомовний тренінг з кроскультурної комунікації, розроблений і проведений Кірою Вишневською, викликав шквал теплих емоцій і гарного настрою. Спілкування з учнями пройшло в дружній атмосфері.

Солодкі призи, кава-брейк та бесіда щодо важливості опанування іноземних мов – важлива та приємна післятренінгова складова. Учасники отримали море задоволення і позитиву!

16.05.2023