ВСП КФК ДУЕТ: Вахта памяті до Дня героїв Небесної сотні

«Не забудемо ніколи ніде вкарбований у наші долі день»

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цей довгий список вписані й імена героїв Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.

До 20.02.2023р. здобувачі освіти разом з кураторами та працівниками бібліотеки створили відеоролик, в якому розповіли про наймолодших героїв Небесної сотні, їх життя та подвиг. Після відеоролику було обговорення злободенних питань, у якому студенти приймали активну участь, ніхто не залишився байдужим.

Сотня історій, сотня людських життів, сотня нових зірочок на українському небосхилі, сотня героїв!

Ми повинні завжди пам’ятати про цих мужніх людей, які не боялись померти за Україну. Пам’ятати і розповідати  про них.  На прикладі Героїв Небесної Сотні маємо виховувати наступні покоління.

Криворізький фаховий коледж

21.02.2023