Форум до Міжнародного дня безпечного Інтернету

Міжнародний День безпечного Інтернету запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій. Традиційно він проводиться у другий вівторок лютого. В Україні День безпечного Інтернету відзначається з 2009 року.

7 лютого 2023 року у День безпечного Інтернету (Safer Internet Day), що відзначається під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”, студенти коледжу взяли участь у форумі на тему: «Безпека в Інтернеті». Здобувачі освіти характеризували види загроз, на які можуть натрапити користувачі мережі Інтернет, визначали способи захисту прав дітей в цифровому середовищі та забезпечення їх безпеки в Інтернет, переглядали відеороликина цю тему з наступним обговоренням, створювали інфографіки.

Бути захищеним в Інтернеті – просто! Якщо дотримуватись правил безпеки!

Криворізький фаховий коледж

09.02.2023