Зі святом вас, воїни світла, воїни добра!

6 грудня - офіційна дата привітання всіх військовослужбовців із професійним святом – Днем Збройних сил України.

І вже майже 10 місяців це люди, які стоять між нами – цивільними, та Злом, яке прагне знищити нашу націю, наше майбутнє. Ви– наша надія, наш захист, наше життя. Кожен з вас – чийсь син або донька, брат або сестра, чоловік або жінка, батько або мама ....І всіх вас – кохають, чекають, моляться за вас і на вас, бо де ви – там спасіння, там мир, там продовжується Україна...

Ми щиро вітаємо вас, наші воїни, і бажаємо вам сили і віри, кмітливості, мудрості та Божого захисту! Чекаємо вас додому та віримо у Перемогу! Прийміть від нашого студентства подарунок, яким ми хотіли розрадити вас та зігріти у ці зимові дні.

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ГЕРОЯМ! СЛАВА ЗСУ!

Криворізький фаховий коледж

06.12.2022