День студента у КФК ДУЕТ

17 листопада адміністрація та педагогічний колектив коледжу не втомлювалися вітати своїх унікальних, безцінних, найкращих здобувачів освіти з їх професійним святом – Днем студента!

Студенти-професіонали скористалися своїм особливим положенням і створили мотивуючий відеоряд у форматі тік току для абітурієнтів та студентів-новачків – як не проґавити найщасливіші роки своєї молодості! Як скласти сесію і не посивіти, як витримати дистанційне навчання і не розучитися писати, як вірно розставляти пріоритети – вища освіта чи одруження і багато-багато інших корисних порад від студентської родини КФК ДУЕТ.

Ще одним привідом для гордості стало відзначення наших кращих студентів почесними грамотами та подарунками від виконкому Криворізької міської ради та Покровського виконкому. Приємно, почесно!

Всіх-всіх студентів – зі святом!!! Коротких вдалих сесій та довгих мирних канікул!

Криворізький фаховий коледж

18.11.2022