День освітян в КФК ДУЕТ

Як би важко не було, але коротенька хвилинка відпочинку, психологічне розвантаження допомагає людині ввімкнути «друге дихання», з новими силами повернутися до роботи. Освітяни нашого коледжу у своє професійне свято отримали таку можливість попри всі складнощі сьогодення.

Значущість праці освітян високо оцінили на різних рівнях - наші викладачі та співробітники були нагороджені почесними грамотами міськвиконкому, департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, Покровського виконкому, Державного університету економіки і технологій.

Повітряна тривога не завадила в.о. ректора ДУЕТ Андрію Шайкану привітати працівників коледжу зі святом у затишному укритті, побажати мирного неба, терпіння та здоров’я, подякувати за самовіддану працю.

Наш улюблені студенти підготували креативне, створене з любов’ю відеопривітання та невеличку концертну програму. Скоро вже ми зустрінемося з вами в аудиторіях та коридорах, наші дорогі!

Зі святом, освітяни! Тримаймося і ввіримо в перемогу! СЛАВА УКРАЇНІ!

Криворізький фаховий коледж

03.10.2022