З Днем народження, GOOGLE!

Ларі Пейдж  і Сергій Брін, тоді ще 24-річні студенти Стенфордського університету, зареєстрували доменне ім’я «google.com» 15 вересня 1997 року. Саме слово «google» виникло, коли один з друзів неправильно записав математичний термін «googol» (гугол), прийнятий для позначення числа, що складається з одиниці і ста нулів.

Завдяки своїм технологічним інноваціям, Google отримала безліч нагород: приз «Голос Народу» за кращі технічні досягнення, нагорода «Краща пошукова система в Інтернет» від Yаhoo! InternetLife; приз за «Технічну Досконалість» журнала PC; «Краща пошукова машина» журналаTheNet.

Пошукова система google надає багато безкоштовних послуг. Зокрема популярний поштовий сервіс GoogleMail, GoogleTalk, GoogleMaps, безкоштовний перекладач і так далі. Proceratiumgoogle - різновид мурашки, що мешкає на Мадагаскарі і відкритий Брайаном Фішером з Каліфорнійської академії наук, був названий на честь сервісу GoogleEarth, який допоміг відкривачеві в його дослідженнях.

Криворізький фаховий коледж

15.09.2022