Запрошуємо на вебінар з фінансової грамотності!

У рамках освітньо-волонтерського проєкту "DONATE 24" для підлітків, дорослих та всіх, хто має бажання навчатися, запрошуємо на вебінар "Соціальне підприємництво: як заробити на своїй мрії та зробити світ трішечки краще".

Під час вебінару ви дізнаєтесь як розвиток соціального підприємництва впливає на економіку регіону, поговоримо про сутність даного поняття та додаткові бонуси, які відкриваються перед соціальними підприємцями. Також учасники вебінару познайомляться з найбільш успішними кейсами і дізнаються як можна перетворити свою мрію на прибутковий бізнес і змінити світ на краще.

Коли: 28 липня 2022 року о 13:00

СпікерКатерина Слюсаренко, к.е.н., доцент, керівниця студентської Школи соціального підприємництва, директорка Інституту управління та бізнес освіти ДУЕТ, голова ГО «Центр сталого розвитку та регіональних ініціатив»

Для участі заповніть реєстраційну форму https://docs.google.com/forms/d/1-FT6TNoreNI4pLW2UTFGSbzJhyn86vXUpOmDry6WXhs/edit

Отримуй знання - допомагай ЗСУ!

27.07.2022