Урочисте вручення дипломів випускникам технологам КФК ДУЕТ

06.03.2024р. відбулося урочисте вручення дипломів фахового молодшого бакалавра випускникам ВСП КФК ДУЕТ спеціальності 181 Харчові технології.

Почесна гостя свята пані Тетяна Стойчик, заступник директора з навчально-виробничої роботи КЗО «Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей», доктор педагогічних наук, очільниця державної кваліфікаційної комісії привітала наших випускників і побажала не боятися майбутнього, ставити цілі, досягати їх і рости далі.

З особливою гордістю відзначили випускників, що завершили навчання, маючи дипломи з відзнакою.

Нехай початок весни принесе нашим молодим технологам нові сили, нові починання та звершення, а в пам'яті залишаються тільки приємні спогади про друзів та коледж. В добру путь!

Криворізький фаховий коледж

07.03.2024