Інтелектуальний потенціал ХХІ століття

Інтелектуальний потенціал ХХІ століття

25.04.2023р. у КФК ДУЕТ пройшла студентська науково-практична конференція під гаслом «Сучасні виклики науки: соціальні виміри та пріоритети розвитку», у якій здобувачі освіти за різними напрямками представили результати своєї науково-дослідницької діяльності.

Різноманіття тематик робіт свідчило про безліч проблем, які цікавлять сучасну студентську молодь. Це і розвиток страхування та роль інвестування, менеджмент персоналу та розвиток агропромислового сектору, нові кулінарні тенденції та автоматизація роботи в ЗРГ, можливості платформи графічного дизайну, інвазивні рослини та екологічні проблеми зберігання та утилізації відходів, проблема безробіття та культурні непорозуміння, соціалізація та життєстійкість особистості в умовах війни.

Захист робіт, створених у співпраці з викладачами коледжу, оцінювало поважне журі, у складі якого викладачі-методисти, кандидати та доктори наук. Позитивним результатом стало не лише отримання студентами дипломів та сертифікатів, а й обмін досвідом та нові знання. Під час рефлексії учасники поділилися бажанням продовжити роботу над проектами, доопрацювати їх із залученням більш актуальної інформації та підтвердженням статистичними даними.

Майбутнє України – за креативною молоддю!


Криворізький фаховий коледж

26.04.2023
ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Copyright 2024 ©