Вітаємо з Днем металургів і гірників!

Вітаємо з Днем металургів і гірників!

Серед усіх професійних свят День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості займає особливе місце саме у Кривому Розі, оскільки металургія і гірництво були й лишаються одними з основних галузей вітчизняної економіки, базою промислової могутності України та Кривбасу.

Щиро вітаємо наших шановних і надійних партнерів - працівників підприємств металургійної і гірничодобувної промисловості!

Ми з глибокою повагою ставимося до вас та вашої праці, цінуємо вашу невичерпну працьовитість, захоплюємося вашими здобутками. Бажаємо вам, щоб у вашій роботі не було збоїв, а праця гідно оплачувалася. А ще зичимо сталого розвитку підприємствам, реалізації усіх планів та завдань, задоволення від отриманих результатів. Нехай успіх супроводжує вашу виробничу діяльність, бізнес, освоєння нових ринків збуту. На вашому успіху базується промислова сила та миць Української держави!

Щиро дякуємо вам за багаторічну плідну співпрацю у сфері підтримки освітньої галузі, за участь у наших спільних амбітних проектах. Ми цінуємо ці партнерські відносини та будемо активно розвивати їх у найближчій перспективі.

Особливі вітання передаємо студентам та викладачам навчально-наукового Технологічного інституту ДУЕТ, які виконують важливу місію формування кадрового потенціалу галузі та металургійних і гірничодобувних підприємств.

Бажаємо кожному, хто причетний до цього професійного свята, здоров'я, щастя і благополуччя Вам і Вашим родинам.

Наші найщиріші вітання із Днем металурга та гірника!

16.07.2021
АДРЕСА: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Copyright 2022 ©