ОТРИМАЙ СВОГО ПЕРСОНАЛЬНОГО МЕНЕДЖЕРА – ВСТУП 2024

Гранти для міст на стратегію розвитку культури

Кінцевий термін подачі: 30 червня 2021 о 11.00(за київським часом).

Це грант на створення та втілення стратегії розвитку культури міста, яка сприятиме його соціальному та економічному розвитку. Можливо отримати до 30 000 євро на роботу над стратегією та ще до 300 000 євро на її реалізацію. Грант покриє витрати на гонорари команди, витратні матеріали, переклад, розповсюдження інформації та інші послуги, пов‘язані з проєктом. 
 
Конкурс відбувається в рамках проєкту EU4Culture, що реалізується Goethe-Institut у партнерстві з Данським інститутом культури, Чеськими Центрами та Французьким Інститутом у Грузії. Це одна з тисяч можливостей ЄС для українців.

Це конкурс для міст, що відповідають таким критеріям: 

  • не столиця;
  • населення 200 000 мешканців і більше;
  • повністю контрольоване урядом і визнане міжнародним правом;
  • з необмеженою доступністю, а також сталою і перевіреною безпечністю для всіх цільових груп. 

 Заявку має подати регіональний або обласний державний орган, що опікується сектором культури. Форму також може заповнити неприбуткова організація, що діє від його імені і відповідатиме за здійснення проєкту. 

Подробиці за посиланням https://houseofeurope.org.ua/opportunity/221


Fixing the Future: конкурс ініціатив, що змінюють світ на краще

Кінцевий термін:
31 грудня 2021 о 23:59 за київським часом

Організатори конкурсу: reparatur@orf.at

Це конкурс ініціатив, що пропонують рішення для позитивних змін у сферах освіти, харчування, охорони здоров‘я, клімату, культури, соціального сектору, технологій, економіки тощо. Ви можете податися з інноваційною ідеєю або проєктом, що вже існує.
 
Серед винагород — участь у тренінгах, презентаціях, менторських сесіях та нетворкінгових подях Міністерства закордонних справ Австрії, Віденської академії мистецтв, Віденського центру архітектури і Технічного університету Граца. Також проєкти з усього світу будуть опубліковані на інтерактивній мапі.
 
У конкурсу немає дедлайну, проте чим раніше ви подасте свою ініціативу, тим більше людей зможе про неї дізнатися.
 
Більш детальніше про грант за посиланням: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/186


Нouse of Europe надасть до 4 000 євро професіоналам зі сфери культури та креативних індустрій на втілення особистих проєктів із залученням ЄС або Великої Британії

Дедлайн – 5 травня

Долучіться до онлайн-резиденції, оплатіть участь у відомому конкурсі креативності, організуйте цифрову виставку фотографії з роботами митців з України та ЄС або запустіть кампанію про українську культуру, націлену на Велику Британію — ось лише кілька прикладів з тисяч ідей, які можуть стати вашим персональним проєктом.
 
Більше про грант за посиланням: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/193
 
 
Scholarship в Україні 
 
  З нагоди старту нового конкурсу була проведена пресконференція:
 
Щоб отримати грант на навчання, необхідно написати конкурсну роботу та захистити її перед незалежним журі. 
 
Теми робіт цього конкурсу: 
І грант - з теми “Сучасний розвиток фінансових ринків в Україні та світі: проблеми та перспективи розвитку фондового ринку та недержавного пенсійного страхування, подавати заявку на сторінці “https://turbozaim.com.ua/konkurs/ 
ІІ грант - з теми “Нове авто VS б/в авто: переваги та недоліки під час вибору транспортного засобу“ , заявки подавати на сторінці https://autotrading.net.ua/scholarship/ 
ІІІ грант - з теми “Як Covid-19 вплинув на інтернет-маркетинг?” - умови на сторінці грантонадавача https://aweb.ua/ua/scholarship 
IV грант - з теми “Система знижок, промокодів та акцій як інструмент у завоюванні прихильності на просторах інтернету” - умови на сторінці грантонадавача https://codes.com.ua/sh 
 
Участь у конкурсі безкоштовна! Детальні умови - на офіційному сайті проєкту scholarship.in.ua  
 

Грант на персональні проєкти у сфері соціального підприємництва від House of Europe на ваш особистий проєкт із залученням ЄС або Великої Британії. Скористайтеся цією можливістю, щоб реалізувати ідею, що вже давно не дає вам спокою.  

Знайдіть ментора з ЄС, візьміть участь у галузевій онлайн-конференції, щоб познайомитися з підприємцями з-за кордону або створіть курс з соціального підприємництва, що допоможе тим, хто тільки починає, налаштувати бізнес-процеси — ось лише кілька прикладів з тисяч ідей, які можуть стати вашим персональним проєктом.

Уважно читайте умови за посиланням https://houseofeurope.org.ua/opportunity/194

ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Про сайт Конфіденційність Доступність Cookies
Copyright 2024 ©