Організація діяльності з управління житловим комплексом

Триває набір груп на навчання за тренінг - курсом 

«Організація діяльності з управління житловим комплексом»

для підготовки фахівців за напрямом

«Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)»

«ЕМАУ-Академія» у співпраці з Державним університетом економіки і технологій оголошує набір слухачів на навчання за тренінг-курсом «Організація діяльності з управління житловим комплексом».

Після завершення навчання слухачі отримають Свідоцтво державного зразка з підтвердженням проходження ними курсу «Організація діяльності з управління багатоквартирним будинком (групою будинків)».

Водночас після навчання бажаючі також мають можливість пройти незалежну професійну атестацію в акредитованому органі з сертифікації, що передбачає складання кваліфікаційного іспиту. За результатами професійної атестації заявник отримує кваліфікаційний Сертифікат за фахом «Менеджер (управитель) багатоквартирного будинку» (1-й рівень) або «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (2-й рівень).

До навчання запрошуються:

  • Особи, що мають досвід управління будинками ОСББ (перевагу мають практики з досвідом управління будинком);
  • Керівники підприємств та фізичні особи-підприємці, що займаються суміжною діяльністю з утримання будинків та прибудинкових територій;
  • Особи, що мають керівний досвід в сфері ЖКГ та відповідну базову освіту.

Навчання триватиме 72 акад. години відповідно до навчально-тематичного плану, затвердженого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (від 05 травня 2016 р.).

До викладання запрошені, як досвідчені практики в сфері управління житлом, так і викладачі провідних профільних вищих навчальних закладів, а також сертифіковані спеціалісти в сфері технічного регулювання.

Набір груп на навчання відбувається постійно. Групи формуються відповідно до заяв, оформлених та поданих до 12-го числа місяця, в якому має відбуватися навчання (наприклад, до 12 січня, березня і далі). Долучитися до групи в поточному місяці можливо при наявності вільних місць. В іншому випадку заявник включатиметься до складу наступної групи слухачів.

Навчання у відповідності до затвердженого графіку (у денний та/або вечірній час). Згідно попереднього плану-графіку на 2020 рік навчальні курси мають розпочатися:

Вартість навчання, а також вартість процедури професійної атестації дивитись тут:  http://emau.kiev.ua/navchannja-za-fahom-menedzher-upravitel/

Складання кваліфікаційного іспиту можливе одразу по завершенню навчання, або протягом півроку після завершення навчання.

Подати документи на навчання можливо за наступною адресою:

м. Кривий Ріг
вул. Медична, 16
E-mail: centre.career@duet.edu.ua

Контактні особи: 
в. о. директора інституту інноваційної освіти та розвитку
Слюсаренко Катерина Володимирівна (098) 784 53 20

Керівниця центру кар’єрного та професійного розвитку
Ізмайлова Наталія Вадимівна  (096) 672 60 22

фахівець центру кар’єрного та професійного розвитку
Заіка Тетяна Миколаївна (097) 280 69 77

АДРЕСА: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com

Генеральні партнери

Copyright 2022 ©