Контакти Центру:

Едуард Кайда - Керівник Центру фізичного виховання та спорту
qaeda_eo@duet.edu.ua

Центр фізичного виховання, спорту і здоров’я Інституту управління та лідерства Державного університету економіки і технологій створений з метою формування знань і звичок щодо здорового способу життя та надання практичної, методичної й оздоровчої допомоги працівникам Університету, студентській молоді та мешканцям міста. У своїй роботі Центр керується Положенням про центр фізичного виховання, спорту та здоров'я ДУЕТ.


Центр здійснює свою діяльність через надання платних послуг у сфері фізичної культури та спорту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 року № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності».

Основними завданнями Центру є залучення до системи занять фізичною культурою і спортом, зміцнення здоров’я, проведення активного відпочинку, профілактика захворювань і збереження працездатності працівників Університету, здобувачів вищої освіти, осіб з освітніми потребами та мешканців міста через надання відповідних платних послуг:

  • організація фізкультурно-оздоровчих груп за інтересами;
  • організація груп удосконалення спортивної майстерності за видами спорту;
  • надання практичної й методичної допомоги у галузі фізичної культури факультетам, інститутам, кафедрам, структурним підрозділам Університету та іншим організаціям;
  • організація фізкультурно-спортивної роботи, підготовка і проведення спортивно-масових заходів, спрямованих на популяризацію фізичної культури, спорту і здорового способу життя;
  • надання платних послуг у сфері охорони здоров’я, відпочинку, дозвілля, оздоровлення, туризму, фізичної культури і спорту;
  • забезпечення ефективного цільового використання спортивних споруд, на яких центр проводить свою роботу, раціональне використання енергоресурсів і комунальних послуг;
  • забезпечення належного обладнання приміщень центру у відповідності до вимог правил охорони праці та протипожежної безпеки, санітарно-гігієнічних, екологічних та інших вимог.

СТУДЕНТСЬКА ФУТЗАЛЬНА КОМАНДА ДУЕТ

Привіт наші шановні вболівальники та група підтимки студентської футзальної команди ДУЕТ. Сумуєте за футзалом та переглядом матчів змагань? Однак разом з тим сподіваємось Ви в цей не простий час поки що знаходитесь вдома та дотримуєтесь рекомендацій безпеки…

Один з найдосвідчених гравців Михайлов Данило, здобувач 3-го курсу Навчально-наукового інституту економіки та бізнес освіти, капітан команди ДУЕТ від усіх гравців зазначає, що наша команда постійно відчуває палку підтримку відданих вболівальників. Наразі ми всі опинилися в складній ситуації і зрозуміло, що особиста безпека вболівальника сьогодні важливіше, ніж проведення турнірів, в яких ми досить успішно раніше приймали участь.

Користуючись нагодою, проведемо невеличкий екскурс про історію створення університетської футзальної команди. Отже вже майже 8-й рік поспіль достатньо впевнено ми доводимо, що в нашому регіоні ДУЕТ не тільки пріоритетно впроваджує та застосовує інноваційні підходи для якісної підготовки компетентних фахівців економічного, юридичного спрямування та сучасних інформаційних технологій, а й ще успішно розвиває, і для цього створені всі умови плідного тренувального процесу, спортивну складову розвитку молодої людини за різними ігровими та командними видами. Як підтвердження зазначеного неодноразово зайняті призові місця на змаганнях у міському футзалі.

Так, у першому ж своєму сезоні 2016-2017 рр. команда ДУЕТ (колишня КЕІ) відразу стала срібними призерами міського чемпіонату з футзалу третьої ліги. Команда відзначилася найкращою результативністю по кількості забитих голів, а кращим бомбардиром став наш гравець Помазков Максим, який за сезон забив у ворота суперників понад 25 м’ячів. Також команда стала стрібними призерами у турнірі серед закладів вищої освіти міста Кривого Рогу.

У сезоні 2017-2018 рр. команда вирішила підвищитись у класі та спробувати поборотися за призові місця у 1-й лізі міського чемпіонату з футзалу. У підсумку отримано пристойний результат: ми посіли почесне третє місце. Також під час закінчення першого кола, наша команда восени 2017 року зіграла товариську гру у м. Київ з командою Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана і перемогла у підсумку 11:8.

У сезоні 2018-2019 рр. для команди настали непрості часи, адже багато досвідчених гравців закінчили навчання у нашому виші та вирішили продовжити грати у футбол в інших провідних командах міста та регіону. То ж не відразу новий склад молодих гравців пристосувався до особливостей та специфіки гри у футзал нашої команди і було нажаль не мало поразок та невдач, проте нові гравці змогли втримати команду на непоганій ноті і не закінчити чемпіонати міста на останьому місці.

Нове свіже дихання, суттєве оновлення складу молодих гравців та свій фірмовий стиль швидкого футзалу команда ДУЕТ отримала весною 2024 р. В теперішній час біло блакитний колір форми захищають наступні гравці команди: капітан Михайлов Данило (гр. МВС 21-1), Горобець Володимир (ЕПА 21-1), Чудак Дмитро (ПР-21), Лебедєв Олександр, Дубінін Ярослав, Піковець Данііл, Гладченко Іван (воротар) та інші здобувачі технологічного інституту та коледжів університету.

Оскільки ми ще досить молода команда, маємо непогані перспективи у подальшому розвитку футзалу нашого університету. І якщо ти майбутній абітурієнт з спортивним нахилом чи здобувач університету та його структурних підрозділів (коледжів), який ще не наважується приєднатися до нашої команди, ми завжди раді новим потенційним гравцям у нашому спортивному колективі.

Наше побажання вболівальнику - набратися терпіння і наснаги! Залишайся з нами, а після стабілізації складної ситуації в країні будемо раді Вас бачити на матчах студентської футзальної команди, відчуваючи Вашу підтримку з прапором ДУЕТ на трибунах спортивних залів міста.

 

Капітан студентської футзальної команди                  Михайлов Данило

Офіційний представник СФК ДУЕТ д.т.н., проф.        Темченко О.А.

ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Copyright 2024 ©