Редакційно-видавничий відділ

Контакти:
м. Кривий Ріг
вул. Медична, 16
Начальник: Хоцкін Дмитро Анатолійович
E-mail: copy_centre@kneu.dp.ua

Редакційно-видавничий відділ створений у вересні 2016 року на базі лабораторії розмножування методичної і науково-навчальної літератури для кафедр інституту (існувала з 1999 року) та лабораторії технічних засобів навчання (існувала з 1983 року). Очолював лабораторію технічних засобів навчання з 1998 року В.О. Бойко, а лабораторію розмножування методичної і науково-навчальної літератури з 1999 року – Д.А. Хоцкін.

У 2000 році в інституті була зареєстрована газета «Вісті з економічного…», яка виходила багато років один раз на місяць у друкованому варіанті. З 2013 року об'єднана газета чотирьох вузів (технічний університет, педагогічний інститут, металургійна академія та економічний інститут) виходить в електронному варіанті під назвою «Університетські новини» й виставлялася один раз на місяць на сайті Криворізького національного університету. Після повернення КЕІ до «рідних пенатів» – Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, з вересня 2016 року газета повернула свою назву «Вісті з економічного…» і знову виходила один раз на місяць (в електронному вигляді). З 2020 року газета мала назву "ДУЕТ дайждест" і щомісячно виставлялася на сайті унівеситету. Очолювала газету член Національної спілки журналістів України Ольга Іванівна Ткач.

З вересня 2016 року ці структурні підрозділи поєднані в один – редакційно-видавничий відділ, який забезпечує видання необхідних для навчального процесу навчально-методичних матеріалів і документації вузу, забезпечує озвучування різних заходів і фотографування, а також висвітлює всі події, що відбуваються в інституті. У своїй роботи відділ керується Положенням про редакційно-видавничий відділ.

ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648

Генеральні партнери

Copyright 2023 ©