Боротьба за «Золоту ракетку»

Зібралися цього дня, щоб провести спортивні змагання з настільного тенісу, в спортивній залі інституту студенти різних курсів

Привітати їх прийшли декан ФЕУ Руслан Дутчак і голова РСС Катерина Лозівець. Вони побажали молоді спортивних успіхів і гарного настрою.

- Важливо себе спробувати всюди у змаганнях, - говорить про студентів викладач кафедри фізвиховання Едуард Кайда. – У нас досить активні юнаки, вони беруть участь у всіх змаганнях. Олег, Гриша, Ілія – це сильні спортсмени.

Третій раз підряд переможцем у спортивних змаганнях з настільного тенісу став студент 4-го курсу є Олег Горбаченко (право).  У фіналі він переміг студента 1-го курсу Григорія Кадамера. Третім став першокурсник Влад Муха, який у боротьбі за третє місце на турнірі переміг Дашу Дзюбу.  Це був найбільш напружений і найбільш красивий матч. На жаль, Даша стала четвертою.

13.12.2019
ЮРИДИЧНА АДРЕСА: вул. Медична 16, м.Кривий Ріг, Україна duet.edu.ua@gmail.com +380 97 214 8869
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: пл. Визволення 2, м.Кривий Ріг, Україна vstup.duet@gmail.com +380 98 207 3648