Юридична клініка КЕІ на правовому квесті

Що ви знаєте про фінансові послуги? Таке питання поставили студенти Юридичної клініки КЕІ учням 9 – 11 класів, під час проведення правової просвіти за темою: «Витрачай відповідально! Захист прав споживачів фінансових послуг»

Тиждень права має бути активним, тож 11 грудня наша ЮК долучилась до правового квесту, який у Кривому Розі організував Центр безоплатної правової допомоги у партнерстві із державними органами, правозахисними організаціями та ЗВО міста. Більше 100 учнів пройшли по різних правових локаціях та розширили свій кругозір щодо актуальних питань захисту прав людини.

Наші студенти-консультанти юридичної клініки: Ілія Гіоргадзе та Дар’я Дзюба розкрили важливі для молоді питання: 1. Які бувають фінансові послуги та як їх правильно споживати. 2. Що таке фінансове шахрайство та як захистити свої права.

12.12.2019