Центр кар’єрного та професійного розвитку ДУЕТ повідомляє:

Центр кар’єрного та професійного розвитку ДУЕТ повідомляє:

Центр кар’єрного та професійного розвитку ДУЕТ повідомляє, що згідно із Наказом Національного агентства України з питань державної служби від 31 серпня 2021 р. № 141-21 «Про погодження програм підвищення кваліфікації», погоджено загальну професійну (сертифікатну) програму підвищення кваліфікації «Стратегічне управління в умовах змін».

Це нова програма, підготовлена колективом авторів – викладачів Університету під керівництвом доктора економічних наук Ірини Васильчук. Мета програми - формування цілісної системи знань з питань управління змінами в організації (для Державної служби та органів місцевого самоврядування) розробки і впровадження стратегії змін та передумов її ефективності: розуміння стратегічних моделей змін, формування команди змін та ефективної командної взаємодії, лідерство для реалізації змін, організаційні трансформації та стратегічне планування.

Форма заняття – дистанційна. Термін навчання – 10 днів. Початок навчання після формування групи слухачів. Додаткова інформація за телефоном 096 672 60 22.

Реєстрація на курс на сайті ДУЕТ за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdIbL2dHUJ9VXb95DyznNnzFdVIgOVlevO_ZxIzQXb9LCTIaw/viewform?embedded=true

Керівниця Центру кар’єрного та професійного розвитку ДУЕТ Наталія Ізмайлова.

12.09.2021
Copyright 2021 ©