Обговорення проєкту програми «STEM&School_Day»

10 вересня у приміщенні IT-HUB Coworking відбулося обговорення проєкту програми «STEM&School_Day» в рамках співпраці Державного університету економіки і технологій та Виконкому Довгинцівської районної в місті ради.

Участниками наради стали представники Державного університету економіки і технологій та координатори закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) у Довгинцівському районі міста Кривого Рогу, а саме:

• Криворізька педагогічна гімназія Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
  • Криворізький навчально-виховний комплекс №81 «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
  • Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №94 Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
  • Криворізька гімназія №109 «Темп» Криворізької міської ради;
  • Криворізький навчально-виховний комплекс № 129 «Гімназія-ліцей академічного спрямування» Криворізької міської ради Дніпропетровської області;
  • Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів №130 Криворізької міської ради Дніпропетровської області.

Предметом обговорення були наступні питання:

• дорожна карта реалізації проєкту;
  • цільова аудиторія учасників проекту;
  • врахування потреб гірничо-металургійного комплексу та учасників проекту;
  • навчальна програма та періодичність проведення занять;
  • ключові показники ефективності проєкту.

За результатами роботи робочої групи були опрацьовані пакети предметів та навчальні плани в рамках проєкту за наступними предметами: хімія, фізика, алгебра, геометрія, інформатика та фінансова грамотність.

12.09.2021