Школа юного юриста триває

Другий день зі школярами провели завідувач кафедри цивільного та трудового права Ірина Міма та адвокат Владислав Ямковий

Другий день інтерактивного тренінгового курсу для учнів старших класів "Школа юного юриста "Legal school" складався з двох частин. Перша частина була присвячена формуванню поняття сучасної держави та лідера країни, вмінню визначати власну думку й обґрунтовувати обрану громадянську позицію.

Друга частина була пов’язана зі спілкуванням із практикуючим юристом, адвокатом на актуальні питання юриспруденції. Зокрема, була закцентована увага на вимогах, що висуваються під час формування фахових компетентностей у сучасного правника. Окреслено особливості та умови юридичної практики сьогодення. Висвітлені проблемні аспекти судоустрою та відправлення правосуддя в Україні.

Щира і відкрита бесіда адвоката з аудиторією не залишила без відповіді жодного слухача  тренінгу. Вмотивовані та з натхненням, у піднесеному настрої, завершили другий день тренінгів школярі.

Далі буде ще цікавіше... Приєднуйтесь до нас!

Свідомий вибір професії сьогодні – запорука успіху у майбутньому.

07.12.2019