Для тих, хто не здав математику

Шановні абітурієнти та батьки абітурієнтів!

За повідомленнями Центру оцінювання якості освіти цього року не склали зовнішнє незалежне оцінювання з математики майже 32% від загальної кількості осіб, що складали випробування.

Відповідно це робить неможливим вступ до великої кількості спеціальностей (технічних, інформаційних, економічних). Це стосується і вступу на контракт.

Державний університет економіки і технологій пропонує для тих, хто хоче вступити навчатися на економічні спеціальності дві пропозиції:

Вступ на освітній ступень «молодший бакалавр» (початковий ступень) вищої освіти за спеціальностями:

• 071 «Облік і оподаткування»
  • 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Термін навчання 2 роки

Вартість навчання не денній формі – 21800 грн. за рік (2180 грн. за місяць)

Після завершення навчання студенти отримують диплом молодшого бакалавра за спеціальністю та можливість продовжити навчання на третьому курсі бакалаврату за спеціальностями:

• 071 Облік і оподаткування
  • 072 Фінанси, банківська справа та страхування
  • 073 Менеджмент
  • 075 Маркетинг
  • 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Також без математики можна вступити на усі чотири спеціальності програми «Нова фабрика» (оплату за навчання здійснює підприємство АрселорМіттал).

• 133 Галузеве машинобудування;
  • 136 Металургія
  • 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
  • 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

Для вступу необхідно:

• мати 2 ЗНО (українська мова, другий – будь-який з предметів на вибір);
  • Свідоцтво (атестат) про повну загальну середню освіту;
  • зареєструвати з 1 липня електронний кабінет вступника та подати до нього документи в електронному форматі з 14 липня;
  • підписати контракт на навчання, за яким оплату здійснюватиме підприємство ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (для тих хто вступає на нову фабрику).

Навчання на денній формі за форматом «Нова фабрика» можна суміщати з навчанням на заочній формі на будь-якій іншій спеціальності університету за пільговою ціною.

Телефони для довідок – (098) 207-36-48, (098) 42-41-245

26.06.2021