Захистились!

З 14-го по 18 червня  відбувся захист дипломних проєктів студентів денної форми навчання спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд»

Кожний дипломний проєкт був актуальним і спрямованим на вирішення завдань творчого характеру відповідно до напряму майбутньої діяльності, він відповідав сучасним умовам і обґрунтований практичними потребами виробництва.

Під час захисту проєктів студенти представили розробки нового електрообладнання, оптимальні рішення складання схем електричних мереж для електропостачання споживачів електроенергії, схем автоматики і релейного захисту, сучасних комплектних розподільчих пристроїв.

Найкращими із проєктів були роботи студентів Дяченко С.М, Панасюка Д.В., Ковбаси Є.К., Светова Д.А., Сліпченко В.П.

Наталія Байдарова,
завідувач бібліотеки ВСП ФКП ДУЕТ.

18.06.2021